Studia Poznań
Zrzut ekranu strony www.studiapoznan.com
ID wpisu: 172
Dodano: 17.08.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 988
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
59
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dzisiejsze studia prowadzone przez możliwie najlepszych nauczycieli zapewniają poszerzenie specjalistycznej wiedzy, wybierz uczelnię z Poznania oraz okolicy. Lista szkół wyższych, uniwersytetów, politechnik, szkół wyższych z Poznania, uczelnie publiczne proponują ofertę dla Ciebie. Wyższe wykształcenie w nowoczesnych czasach jest bardzo ważne, umożliwia znaleźć lepiej płatną pracę jak lekarz czy programista. Poszukujesz adresu uczelni, skorzystaj z naszego portalu, gigantyczna baza szkół wyższych o rozmaitych profilach.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.studiapoznan.com

Opinie o stronie www.studiapoznan.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Tęczowe Abecadło”. (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Szkoły Języków Obcych QUESTION, która znajduje się w Namysłowie. Przygotowaliśmy dla Państwa (...)
Oficjalna strona www Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu. W skład naszego ZSE wchodzi Technikum nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej oraz Zasadnicza (...)
Firma Alien ze Szczecina zajmuje się prowadzeniem kursów na prawo jazdy kategorii A i B. Możemy pochwalić się dużą zdawalnością wśród naszych (...)
Sprawdź ofertę Ośrodka Dokształcania Zawodowego w Warszawie http://odz.com.pl/ Proponujmy kursy i szkolenia zawodowe takie jak kursy na wózki widłowe, (...)
Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp (...)
Odmienne oferty roboty z regionu Wrocławia, dla handlowców oraz adwokatów odnajdziesz również właśnie w tym portalu. Mój portal oferuje interesujące (...)
Academy International to zespół prywatnych dwujęzycznych placówek edukacyjnych w Warszawie, które zapraszają do rozpoczęcia edukacji od 12 miesiąca (...)
Copyright © 2010-2019 Katalog Stron Netcatalog