Zrzut ekranu strony www.swedo.pl
ID wpisu: 1925
Dodano: 15.12.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 432
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
3
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Idealne i niezawodne pompki do skroplin do urządzeń klimatyzacyjnych produkowane przez SWEDO są niezbędnym urządzeniem w pracy każdego instalatora. W ofercie Swedo znajdują się 4 urządzenia: easy, mini, maxi oraz zbiornikowa pompa skroplin. Pompki do skroplin stosowane są tam, gdzie nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia skroplin z jednostki wewnętrznej klimatyzatora. Na stronie www znajdziesz informację o parametrach oferowanych przez SWEDO urządzeń. Jeśli pomimo to nie będziesz w stanie dobrać urządzenia do projektowanej instalacji, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy pomogą wybrać Ci urządzenie. Zapraszamy do wypróbowania pompek do skroplin wszystkich instalatorów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.swedo.pl

Opinie o stronie www.swedo.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

W Wąglikowicach w województwie pomorskim mieści się siedziba firmy Sandberg. Jesteśmy nowoczesnym, powstałym w 2012 roku zakładem produkcji suchych (...)
Firma REGAN.eu przedstawia szeroki zakres dźwigi bydgoszcz. Oferuje prace wysokościowe na terenie całego kraju, a w szczególności oferuje podnośniki (...)
Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej i doświadczonej firmy zajmującej się kompleksową realizacją systemów ogrzewania, wentylacji oraz chłodzenia, (...)
Elegancja, styl i realistyczny obraz - Mkvisio Leszno. Zapraszamy - możliwość symulacji oświetlenia dziennego, projektowanie 3d, animacje, spacery (...)
W Ostrowie Wielkopolskim znajduje się siedziba firmy REMONT. Mamy długoletnie, sięgające 1993 roku doświadczenie w dystrybucji materiałów budowlanych (...)
W halach produkcyjnych często mamy do czynienia z występowaniem instalacji przemysłowych dla których trzeba w hali znaleźć miejsce (instalacja sprężonego (...)
Przedsiębiorstwo ARTMET Kowalstwo Artystyczne Jacek Lewandowicz powstało w 1989r. Od tego czasu doskonali technikę projektowania i produkcji wyrobów (...)
Wysokiej jakości instalacja odgromowa i nowoczesne piorunochrony - firma AKMA - instalacja odgromowa Łódzkie. Firm proponuje zabezpieczenia obiektów (...)
Copyright © 2010-2019 Katalog Stron Netcatalog