psycholog warszawa
Zrzut ekranu strony rodziceidzieci.com
ID wpisu: 3181
Dodano: 13.03.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 23
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
0
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do gabinetu psychologicznego www.rodziceidzieci.com który od 2000 roku świadczy usługi w Warszawie i oferuje pomóc rodzicom oraz ich dzieciom które mają różnorakie problemy emocjonalne i edukacyjne. Pomagamy uporać się z poważnymi problemami w funkcjonowaniu dziecka i rodziny w codziennym życiu oraz w relacjach z innymi ludźmi. Mamy wielkie doświadczenie, współpracujemy z setkami rodzin oraz wieloma instytucjami. Sprawdź www.rodziceidzieci.com i skorzystaj z konsultacji!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: rodziceidzieci.com

Opinie o stronie rodziceidzieci.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Zapraszamy do korzystania z oferty jednej z siedmiu klinik Centrum Stomatologicznego CITODENT, gdzie wykwalifikowani medycy zadbają o Państwa uśmiech. (...)
Integracja sensoryczna w Warszawie w Centrum Edukacji Terapii i Ruchu Infans. Integracja sensoryczna to proces organizujący docierające do mózgu informacje (...)
Dr n.med. Adam Sipiński to lekarz ginekolog, położnik i seksuolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i praktyką. Prowadzi on prywatną praktykę (...)
J.S.rehabilitacja i Sport jest nowo otwartym gabinetem fizjoterapeutycznym w Wołominie. Idąc naprzeciw rosnącym wymaganiom potrzeb pacjentów i często (...)
Długotrwałe efekty leczenia protetycznego - ZOZ Clinica - korony porcelanowe, stomatolog Dąbrowa Górnicza. Klinika stomatologiczna i gabinet stomatologiczny (...)
Wspomagaj się witaminami każdego dnia! Jak to zrobić? Odwiedź nasz sklep z suplementami diety i przekonaj się na własnej skórze, że produkty Tiens24, (...)
Gabinet pomagający pacjentom znajdującym się w sytuacjach kryzysowych, walczących ze stanami lękowymi, bądź cierpiącymi na zaburzenia psychiczne. (...)
Zapraszamy Państwa do współpracy z zakładem optycznym Optyka Łazarowicz, którego siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej. W naszym zakładzie (...)
Copyright © 2010-2018 Katalog Stron Netcatalog