psycholog warszawa
Zrzut ekranu strony rodziceidzieci.com
ID wpisu: 3181
Dodano: 13.03.2018
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 163
CTR: 0.61%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do gabinetu psychologicznego www.rodziceidzieci.com który od 2000 roku świadczy usługi w Warszawie i oferuje pomóc rodzicom oraz ich dzieciom które mają różnorakie problemy emocjonalne i edukacyjne. Pomagamy uporać się z poważnymi problemami w funkcjonowaniu dziecka i rodziny w codziennym życiu oraz w relacjach z innymi ludźmi. Mamy wielkie doświadczenie, współpracujemy z setkami rodzin oraz wieloma instytucjami. Sprawdź www.rodziceidzieci.com i skorzystaj z konsultacji!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: rodziceidzieci.com

Opinie o stronie rodziceidzieci.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Specjalistycznej Poradni Położniczej doktora Marka Blitka. Znajdujemy się w zacisznym (...)
Prezentujemy Państwu Specjalistyczną Praktykę Lekarską Prof. dr hab. n.med. Dariusz Lange specjalista patomorfolog z siedzibą w Gliwicach. Specjalizuję (...)
Prywatny Gabinet Rehabilitacji Ortopedycznej w Warszawie Bemowo. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją ortopedyczną, rehabilitacją sportową, treningiem (...)
Zapraszamy Państwa do współpracy z zakładem optycznym Optyka Łazarowicz, którego siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej. W naszym zakładzie (...)
Zachęcamy do skorzystania z cateringu dietetycznego Paleo www.paleocatering24.pl Zapewniamy wysoką jakość produktu, warzywa tylko z ekologicznych (...)
Mieszcząca się w Katowicach pracownia badań psychotechnicznych KIER gorąco zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną (...)
J.S.rehabilitacja i Sport jest nowo otwartym gabinetem fizjoterapeutycznym w Wołominie. Idąc naprzeciw rosnącym wymaganiom potrzeb pacjentów i często (...)
Integracja sensoryczna w Warszawie w Centrum Edukacji Terapii i Ruchu Infans. Integracja sensoryczna to proces organizujący docierające do mózgu informacje (...)
Copyright © 2010-2018 Katalog Stron Netcatalog