psycholog warszawa
Zrzut ekranu strony rodziceidzieci.com
ID wpisu: 3181
Dodano: 13.03.2018
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 119
CTR: 0.84%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do gabinetu psychologicznego www.rodziceidzieci.com który od 2000 roku świadczy usługi w Warszawie i oferuje pomóc rodzicom oraz ich dzieciom które mają różnorakie problemy emocjonalne i edukacyjne. Pomagamy uporać się z poważnymi problemami w funkcjonowaniu dziecka i rodziny w codziennym życiu oraz w relacjach z innymi ludźmi. Mamy wielkie doświadczenie, współpracujemy z setkami rodzin oraz wieloma instytucjami. Sprawdź www.rodziceidzieci.com i skorzystaj z konsultacji!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: rodziceidzieci.com

Opinie o stronie rodziceidzieci.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Co jest choroba weneryczna? Jak ją rozpoznać? W jaki sposób należy postępować, by choroby weneryczne nie stały się naszym udziałem. Czy dane (...)
Zapraszamy do korzystania z oferty jednej z siedmiu klinik Centrum Stomatologicznego CITODENT, gdzie wykwalifikowani medycy zadbają o Państwa uśmiech. (...)
W Kołobrzegu znajduje się Dental Center Z3 - nowoczesna i doskonale wyposażona placówka stomatologiczna oferująca kompleksowe usługi dla całych (...)
Marzena Stępkowska to lekarz specjalista ortodonta, który przyjmuje w gabinecie Orchidea Dent we Wrocławiu oraz w gabinetach w Nowej Rudzie oraz Ząbkowicach (...)
Życie w młodości nie odwołuje się do tego by dążyć do przetrwania w dzisiejszym, silnie zmodernizowanym świecie. Pojęcie to nie dotyczy życia (...)
Długotrwałe efekty leczenia protetycznego - ZOZ Clinica - korony porcelanowe, stomatolog Dąbrowa Górnicza. Klinika stomatologiczna i gabinet stomatologiczny (...)
Jeżeli poszukujesz dobrego gabinetu stomatologicznego w okolicach Żor, to skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz gabinet. Orto-Dent to Grupowa Praktyka (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy specjalistyczną praktykę stomatologiczną Saska Smile, której siedziba znajduje się na Saskiej Kępie, w Warszawie. (...)
Copyright © 2010-2018 Katalog Stron Netcatalog