Zrzut ekranu strony www.opiekunki24.pl
ID wpisu: 3294
Dodano: 18.09.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 90
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
5
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Opiekunki osób starszych i bliskich seniorów zachęcamy do odwiedzenia portalu Opiekunki24. To serwis społecznościowy, który powstał z myślą o osobach zaangażowanych w opiekę seniorów. Na jego stronach znajduje się baza artykułów, oferty pracy i informacje o pracodawcach. Rozszerzeniem funkcji jest forum dyskusyjne. W tej części użytkownicy wymieniają się doświadczeniami z życia codziennego. Osoby zainteresowane odsyłamy na stronę portalu. Link do witryny znajduje się w szczegółach tej wizytówki.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.opiekunki24.pl

Opinie o stronie www.opiekunki24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Internetowy serwis Beneficik UK - Wielka Brytania Lokalnie. Portal Polonii dla UK - polskie forum uk, porady emigranta, usługi, polskie ogłoszenia uk, (...)
Jeśli poszukujesz najlepsze pizzerie w krakowie, to opinie na ich temat zawarte na naszej stronie mogą okazać się przydatne. Bez dobrej rekomendacji (...)
Medicalnet.pl jest to jeden z największych portali poświęconych zagadnienia zawiązanym z rynkiem usług medycznych w Polsce. Znajdują się tutaj (...)
www.miasto-rzeszow.pl – darmowy portal ogłoszeniowy. Darmowe ogłoszenia dla osób prywatnych i firm, bogaty wybór ofert nieruchomości – mieszkań, (...)
Serwis o branży budowlanej i rynku materiałów budowlanych. Prezentujemy artykuły i porady o tym jak i z czego budować. Na stronie znajdziesz informacje (...)
Deon.pl - to portal katolicki nie tylko dla ludzi wierzących. Bóg, religia i kościół to nie jedyne tematy, które podejmowane są na łamach serwisu. (...)
Portal społeczności owy e-muszla.pl to witryna, która powstała w 2011 roku, jej główną funkcją jest stworzenie społeczności ludzi, które (...)
Zapraszamy na najlepszy portal informacyjny dla kandydatów na funkcjonariuszy policji. Znajdziesz u nas mnóstwo przydatnych informacji na temat przebiegu (...)
Copyright © 2010-2018 Katalog Stron Netcatalog