Soflab Technology - testy oprogramowania, ITSM, BI, RPA
Zrzut ekranu strony soflab.pl
ID wpisu: 3338
Dodano: 07.03.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 23
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
2
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Soflab Technology pomaga firmom w zapewnieniu jakości oprogramowania, wdrażaniu Business Intelligence i robotyzacji procesów biznesowych. Świadczy również usługi w zakresie wdrażania systemów do zarządzania usługami IT (ITSM). Firma stworzyła własne narzędzie do anonimizacji i pseudonimizacji dancyh Soflab GALL.
Od rozpoczęcia działaności w 2008 r. Soflab Technology zrealizował kilka tysięcy projektów w organizacjach z sektorów m.in.: telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, ubezpieczeniowego, dzięki czemu został wyróżnieni przez brytyjski TEST Magazine jako jeden z 20 światowych liderów w dziedzinie testowania oprogramowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: soflab.pl

Opinie o stronie soflab.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

W związku z ogromną liczbą odbywających się w Polsce targów sporym zainteresowaniem cieszą się od wielu lat namioty wystawowe, które da się (...)
Firma usługowa Stachurski z Krakowa specjalizuje się całościowymi usługami związanymi z transportem i przeprowadzkami na terenie Krakowa, Polski (...)
AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie (...)
Znaczna większość Polaków ma na swoim dachu różnego typu anteny. Wieliczka to miasteczko, gdzie sporo ludzi używa innowacyjnej telewizji satelitarnej. (...)
Oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych, poczynając od map do celów projektowych, poprzez pełną obsługę inwestycji, skończywszy na pomiarze (...)
Działalność Orion to producent etykiet foliowych, papierowych, samoprzylepnych ale również wszystkich innych, wedle potrzeb klienta. Firma (istnieje (...)
Poznaj bliżej ofertę firmy www.montazanten.warszawa.pl która pomoże w modernizacji i projektowaniu instalacji antenowej, realizujemy monitoring, kamery, (...)
Gabinet kosmetyczny oferuje wysokiej jakości usługi wszystkim paniom, które chcą zadbać o swój wygląd. Dobra kosmetyczka potrafi przeprowadzić (...)
Copyright © 2010-2019 Katalog Stron Netcatalog