Psycholog Bałystok Psychoterapia Integracyjna
Zrzut ekranu strony psycholog.priv.pl
ID wpisu: 3362
Dodano: 11.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 19
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Terapia integracyjna jest postępową formą psychoterapii, która łączy różne narzędzia terapeutyczne i podejścia do potrzeb indywidualnego klienta. Dzięki zrozumieniu normalnego rozwoju człowieka terapeuta integracyjny modyfikuje standardowe zabiegi, aby wypełnić luki rozwojowe, które wpływają na każdego klienta na różne sposoby. Łącząc elementy zaczerpnięte z różnych szkół teorii i badań psychologicznych, terapia integracyjna staje się bardziej elastycznym i włączającym podejściem do leczenia niż bardziej tradycyjne, pojedyncze formy psychoterapii.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psycholog.priv.pl

Opinie o stronie psycholog.priv.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Gabinet Psychologiczno-Pedagogicznego „Rodzice i Dzieci” od 2000 roku funkcjonuje w Warszawie. Ośrodek oferuje kompleksową pomoc, diagnostykę oraz (...)
Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawi Państwu ofertę znajdującego się w Poznaniu gabinetu psychoterapii. Placówka ta prowadzona jest przez (...)
Firma www.dsi-edu.com specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń i programów edukacyjnych bez względu na to czy jesteś z implantologią związany (...)
Terapia uzależnień w Warszawie na Muranowie. Zapraszam na konsultacje do gabinetu psychologa psychoterapeuty Jolanty Szczepaniak. Podczas konsultacji (...)
J.S.rehabilitacja i Sport jest nowo otwartym gabinetem fizjoterapeutycznym w Wołominie. Idąc naprzeciw rosnącym wymaganiom potrzeb pacjentów i często (...)
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z Warszawy. Specjalizuję się w terapii uzależnień zarówno behawioralnym (...)
Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą Ośrodka Badań Psychologicznych, który znajduje się w Wałbrzychu. Mamy wieloletnie doświadczenie (...)
Depilacja laserowa to obecnie coraz bardziej dostępna usługa, nie kwalifikowana jako zabieg. Można ją już wykonać w zwykłym gabinecie kosmetycznym. (...)
Copyright © 2010-2019 Katalog Stron Netcatalog