Zrzut ekranu strony inpuris.pl
ID wpisu: 3388
Dodano: 02.10.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 10
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
2
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prywatny ośrodek terapii uzależnień In Puris jest ośrodkiem oferującym swoim pacjentom wysoki standard. Równocześnie w ośrodku może przebywać dziesięcioro pacjentów. Dla każdego pacjenta przewidujemy osobisty plan terapii. Po zakończeniu leczenia organizujemy cykliczne spotkania w ramach programu "Nawroty". Program ten ma za zadanie wytrwanie w trzeźwości naszych podopiecznych. W ośrodku In Puris leczymy uzależnienia chemiczne jak i behawioralne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: inpuris.pl

Opinie o stronie inpuris.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Chcesz się dowiedzieć co to jest półpasiec lub jak go uniknąć? A może interesuje Cię to jakie ma półpasiec rodzaje? Chcesz poznać objawy półpaśca? (...)
Poradnia żywieniowa REMEDIO proponuje Państwu racjonalne odchudzanie. Odchudzanie to ma na celu utratę wagi przy zachowaniu i wdrożeniu zdrowych zasad (...)
Prezentujemy Państwu Centrum Terapii i Rozwoju z Nowego Sącza. Trudnimy się fachową pomocą psychologiczną oraz psychoterapią. Posiadamy usługi (...)
Jeżeli poszukujesz dobrego gabinetu stomatologicznego w okolicach Żor, to skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz gabinet. Orto-Dent to Grupowa Praktyka (...)
Egzema atopowa jest wyjątkowo często spotykaną chorobą zapalną skóry. "Atopia" wiąże się z zawyżoną podatnością do chorób alergicznych (...)
Jelita to część przewodu pokarmowego, w których kontynuowane są procesy trawienne i wchłaniania. Jedną z częściej diagnozowanych schorzeń jelit (...)
Niepłodność należy rozumieć jako brak możliwości poczęcia dziecka przez parę nie stosującą antykoncepcji, przez okres 12 miesięcy regularnego (...)
Metody usuwania kleszczy jak również szczegółowe opisy chorób które mogą przenosić te pajęczaki to główna tematyka naszego serwisu. Co roku (...)
Copyright © 2010-2019 Katalog Stron Netcatalog