Projekt ogrodu Wrocław
Zrzut ekranu strony www.ledum.pl
ID wpisu: 593
Dodano: 25.02.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1053
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
67
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis:
Projektowanie i pielęgnacja terenów zieleni w Wrocławiu i okolicach to specjalność firmy Ledum.

Ceny proponowane przez Ledum są bardzo atrakcyjne, firma współpracuje z wieloma hurtowniami oferującymi różnego rodzaju sprzęt do ogrodu, nawadniający i inny, przez co wszystkie używane przez nas akcesoria są nabyte w atrakcyjnych cenach, co pozytywnie wpływa na kwoty w naszej ofercie. Wszystkie projekty które tworzymy dajemy do akceptacji klienta, dopiero po tym etapie przystępujemy do etapu wykonania finalnego ogrodu.


Grupa Ledum wykonuje całościowe projekty ogrodu oraz stworzone projekty przenosi w rzeczywistość. Działalność stworzona jest przez samym specjalistów w swojej branży oraz ludzi którzy bardzo lubią swój zawód. Nasza wyobraźnia oraz doświadczenie gwarantują iż, każdy projekt jest unikalny i jedyny w swoim pokroju. Na życzenie klienta wykonujemy prace w wskazanym stylu bądź używając sugerowanych roślin. Grupa Ledum dysponuje i stosuje w projektach sporo gatunków roślin, zasadniczo niespotykanych w naszym klimacie a w dodatku bardzo łatwych w utrzymaniu ich wyglądu przez co wybierając na nasze usługi, możesz być pewny, iż niktpoza Tobą nie będzie posiadał takiego ogrodu jak Ty.Ledum
ul. Wietrzna 97
Wrocław 53-024
606 347 457

NIP: 8991293868
biuro@ledum.pl
Marian Piszczek
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ledum.pl

Opinie o stronie www.ledum.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Pracownia Projektowa Majorek z Wrocławia to działalność która zajmuje się aranżacją wnętrz, świadczona jest ona przez Age Majorek, która nabyła (...)
Zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją ogrodów i innych terenów zieleni. W kompleksowy sposób zajmujemu się zielenią przy firmach, (...)
Firma Pietros to sklep górski, który wyspecjalizowa się w sprzedaży sprzętu górskiego. Cały nasz towar objęty jest gwarancją, której okres (...)
Centrum Korepetycji Clevermind to firma która funkcjonuje na rynku od wielu lat, przez ten okres nauczyliśmy się jak należy uczyć poszczególny grupy (...)
Działalność Orion to producent etykiet foliowych, papierowych, samoprzylepnych ale również wszystkich innych, wedle potrzeb klienta. Firma (istnieje (...)
Projektowanie ogrodów Warszawa w ofercie Castanea Ogrody. Ogród musi być przestrzenią, w której będziemy chcieli przebywać, która ze względu (...)
Projektowanie terenów zieleni na obszarze Wrocławia i okolic do usługa którą od lat zajmuje się działalność Greenownia. Działalność istnieje (...)
Copyright © 2010-2019 Katalog Stron Netcatalog