Giełda ofert reklamowych i marketingowe zakupy grupowe
Zrzut ekranu strony zaplanujreklame.pl
ID wpisu: 1134
Dodano: 17.05.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1357
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
50
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pionierska platforma zakupowa branży marketingu i reklamy. Grupa docelowa portalu to firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Portal dostarcza wielu możliwości pomagających zwiększyć jakość promocji każdej firmy. Zakupy grupowe i zlecenia to doskonała okazja dla klientów do skorzystania z atrakcyjnych zniżek zakupowych. Marketing i reklama w pełnej gamie na jednym portalu. Promocja firmy jeszcze nigdy nie była tak prosta.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zaplanujreklame.pl

Opinie o stronie zaplanujreklame.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Doradztwo w zakresie eMarketingu, promocji wizerunku i reklamy w Internecie. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron, obsługą kampanii reklamowych Google (...)
Mamy zaszczyt do nowo otwrtego serwisu sprzetu fotograficznego. Prowadzone przez nas serwisy napraw to: serwis canon warszawa, serwis nikon warszawa, (...)
Stworzyłeś interesującą stronę w internecie? Chcesz pokazać ją przyjaciołom? Zapraszamy do odwiedzin nowego wykazu odnośników internetowych. (...)
Konferencje to idealna okazja do integracji zespołu pracowników. Wiele nowo powstałych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. Zachęcam (...)
Idealnym sposobem na podniesienie poziomu kwalifikacji pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające zakresowi ich profesji. Znakomitym konceptem na (...)
Firma pozycjonerska NetKar oferuje skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie stron internetowych w Google. Zapewniamy płatność tylko za efekty czyli (...)
Portal www poświęcony kredytom studenckim jak również korzyściach jakie umożliwia. Kredyt studencki, inaczej preferencyjny kredyt studencki to korzystna, (...)
Zapewniamy obsługę prawną - Meditor Wrocław - najwyższe odszkodowania powypadkowe. Dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Odszkodowanie (...)
Copyright © 2010-2020 Katalog Stron Netcatalog