Mummel Park Hodowla Yorkshire Terrier
Zrzut ekranu strony www.mummelpark.pl
ID wpisu: 123
Dodano: 13.07.2010
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 1603
CTR: 0.19%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
110
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: MummelPark to mała, domowa hodowla psów rasowych = rodowodowych. Mieszkamy z naszymi pupilami wśród jezior i lasów. Hodowla zarejestrowana jest w olsztyńskim oddzile Związku Kynlogicznego w Polsce. Jesteśmy miłośnikami niezwykle ozdobnych, inteligentnych i żywiołowych terierów, jakim są Yorkshire Teriery.
Hodowla MummelPark została zarejestrowana dopiero w styczniu 2010 roku, gdyż przez ostatnie 5 lat uczyliśmy się szeroko rozumianej kynologii. Yorkshire Terrier to obecnie najbardziej popularna rasa psów w Polsce, dlatego ważne jest, aby w pierwszej kolejności nauczyć się pielęgnacji, żywienia, wystawiania yorka oraz umiejętności obiektywnej oceny pod kątem zgodności z wzorcem rasy.
Nasze Yorki są piękne, mądre, zdrowe i szczęśliwe. Mieszkają razem z nami i są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Uwielbiają spędzać z nami czas na zabawach, spacerach i wylegiwaniu się przed telewizorem. Kochamy je i chcemy, aby nasze wspólne życie było zawsze bezpieczne, zdrowe, a przede wszystkim szczęśliwe!
Nazwa hodowli związana jest z regionalną legendą i nazwą własną małego jeziorka położonego w północnej części miasta Olsztyna. Mummel to stara i zapomniana nazwa jeziorka, które przed wojną tętniło życiem. Zimą było tu lodowisko z muzyką i oświetleniem, latem wokół jeziorka chętnie spacerowali ludzie, przysiadywali na ławeczkach. Na wyspie, która znajduje się na jeziorku, był mały domek, w którym mieszkała para łabędzi
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.mummelpark.pl

Opinie o stronie www.mummelpark.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog