Szkoła Sportowej, Bezpiecznej Jazdy
Zrzut ekranu strony www.sjs.pl
ID wpisu: 1322
Dodano: 30.11.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1493
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
32
Google
35
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sporo kierujących przesadnie ufa we własne zdolności nie posiadając przy tym większego obycia za kierownicą. Takie osoby tak naprawdę nie posiadają zupełnego pojęcia o jeżdżeniu w trudnych warunkach drogowych. Szkoła bezpiecznej jazdy sjs.pl ma za zadanie uświadomić kierowcom jakie zwykle popełniają błędy w czasie jazdy i jak je później wykluczyć. Na stronie internetowej tej szkoły znajdują się szczegółowe informacje o obecnie organizowanych kursach. Szkoła sportowej jazdy jest dobrą propozycją dla bardziej zaawansowanych kierujących. Osoby zainteresowane tego typu zaawansowanymi kursami znajdą dużo praktycznych wiadomości w witrynie sjs.pl, którą zdecydowanie warto sprawdzić. W obliczu nadciągającej zimowej pory roku nabycie cennych umiejętności będzie niezwykle przydatne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.sjs.pl

Opinie o stronie www.sjs.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Już od najwcześniejszych lat uzmysławia się Europejczykom zasady z dziedziny ruchu drogowego. Ma to na celu zwiększeniu bezpieczeństwa na szosach. (...)
Czy szybkie czytanie pozwoli Ci osiągnąć sukces? Jeśli spojrzymy na to od strony edukacji, która w konsekwencji ma przecież doprowadzić do odniesienia (...)
Wiele cudnych miast takich jak Kraków oferuje bardzo dobre miejsca na załatwienie konferencji. Polecam wykupienie reklamy w naszym portalu. Wystarczy (...)
Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, (...)
Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest (...)
Zachęcam Państwa od odwiedzenia mojego serwisu. Fajnym miejscem na zaaranżowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od zgiełku miasta. (...)
Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura (...)
Firma Adrem Sławomira Łabieniec to profesjonaliści z branży konsultingowo doradczej a dokładniej naszą specjalnością są szkolenia BHP, które (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog