Sól Drogowa Sprzedaż
Zrzut ekranu strony www.slisko.pl
ID wpisu: 1323
Dodano: 30.11.2012
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1197
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
43
Google
15
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Co sezon nadchodzi zima, z którą muszą się uporać drogowcy. Co jakiś czas śniegu spada znacznie ponad normę. Dobrym sposobem na usunięcie lodu z chodników jest sól drogowa. Od kilkunastu lat nie używa się jej w państwach takich jak na przykład Szwecja czy Luksemburg. W Polsce pozostał zwyczaj rzucania soli na oblodzone drogi. Wariant ten ma tyle samo zdecydowanych zwolenników, jak i zatwardziałych przeciwników. W ogólnym rachunku raczej nikt nie podważa efektywności surowca, jakim jest sól drogowa. Wyprzedaż, którą w ostatnim czasie zorganizowana została przez grupę slisko.pl okazała się właściwym strzałem w dziesiątkę. Dotychczasowi kontrahenci tego przedsiębiorcy bardzo chętnie redagują przyjazne komentarze co obecnie nie zdarza się tak już często na tym świecie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.slisko.pl

Opinie o stronie www.slisko.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

W zasadzie w prawie każdym wielkim mieście w Rzeczypospolitej Polskiej działają jakieś firmy przeprowadzkowe. Kraków jest słusznym tego przykładem. (...)
Współcześnie nieomalże w każdym przedszkolu w programie zajęć znajduje się język angielski dla dzieci. Kraków to miasto, w jakim tego typu placówek (...)
Na niemalże całym globie ziemskim ogromną sławą cieszy się jedzenie na telefon. Kraków to prawdopodobnie najlepiej znane lokalne miasto na świecie. (...)
Dziś niemal w każdym domu da się napotkać rolety okienne. Piaseczno jest tego idealnym przykładem. W okolicy działa parę przedsiębiorstw, jakie (...)
Aby utrzymać się w tym momencie na rynku, trzeba inwestować w szkolenie robotników w najróżniejszym obszarze. W ostatnim czasie bardzo dużym wzięciem (...)
Współcześnie w Rzeczypospolitej Polskiej nie brakuje firm, które każdego dnia montują ocieplenia. Kraków jest ośrodkiem miejskim, gdzie działa (...)
Słowianie ostatnio coraz częściej jedzą na mieście. W obliczu tego sporo ludzi zadaje sobie zapytanie, czy punkt, do jakiego uczęszczają, to istotnie (...)
Aktualnie niełatwo sobie wyobrazić, by na targach tematycznych nie spotkać jakiejkolwiek hostessy, czy modelki. Wzorce z Zachodu szybko zagościły (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog