Badania rynku
Zrzut ekranu strony arket.pl
ID wpisu: 1447
Dodano: 28.04.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1218
CTR: 0.08%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
45
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Arket jest to agencja badawcza, która powstała w odpowiedzi na potrzeby firm, poszukujących odpowiedzi na pytania; jak poprawić naturalną sprzedaż produktów, lojalność klientów oraz ich satysfakcję z dokonanych zakupów. Oferujemy przedsiębiorcom usługi związane z badaniami rynku np. analiza potrzeb klientów, testy konceptów biznesowych, znajdowanie nisz i insightów. Pełną ofertę badnia rynku można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: arket.pl

Opinie o stronie arket.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Zorx Lesznowola - instalacje reklamowe indoor i outdoor. Montaż TV, rebranding obiektów, POS i inen usługi. Firma oferuje montaż reklam, monitory (...)
Tower Graphics to agencja reklamowa i studio graficzne znajdujące się w Warszawie. W naszej ofercie znajdują się: grafika i poligrafia, fotografia, (...)
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko działa na terenie miasta Gdańsk w woj. pomorskim. Na stronie przydatne (...)
Firma Karneol - kaligrafia Warszawa. Kliknij i sprawdź nas - pracownia poleca artystyczne i nietypowe prace: dyplomy, księgi pamiątkowe, zaproszenia, (...)
Wizytówki, oklejanie pojazdów Bydgoszcz - Drukarnia i Agencja Reklamy Maxmedia - specjalizacja to reklama na samochodach, katalogi reklamowe, tramwajach (...)
Oferta naszej firmy adresowana jest do agencji reklamowych oraz indywidualnych klientów, oczekujących profesjonalnej obsługi oraz wysokiej jakości (...)
Masa firm dostarcza różnego rodzaju akcesoria reklamowe. Jedną z nich jest PK Projekt tworzący swoją ofertę w oparciu m.in. o wyroby firmy Fruit (...)
Specjalizujemy się w obsłudze sklepów w Galeriach Handlowych. Skupiamy się przede wszystkim na akcesoriach, meblach oraz zabudowach z metalu i drewna. (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog