Frumen - Rolnicza platforma zakupowa i giełda rolna
Zrzut ekranu strony frumen.pl
ID wpisu: 1488
Dodano: 21.05.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1166
CTR: 0.09%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
80
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Rolnicza platforma zakupowa jest najlepszym i nowoczesnym rolniczym serwisem internetowym w tym również portalem ogłoszeniowym, która została przygotowana dla uczestników rynku rolnego. Polega na usprawnieniu tradycyjnego modelu handlu płodami rolnymi w Polsce. Staramy się tworzyć rozwiązania, które mogą przynieść korzyści producentom rolnym oraz podmiotom skupującym płody rolne. Jeśli chcesz kupić lub sprzedać płody rolne, zwierzęta hodowlane w najlepszej cenie i jakości, umieść własną ofertę kupna w naszym serwisie. Możesz też założyć własny internetowy katalog sprzedaży produktów rolnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: frumen.pl

Opinie o stronie frumen.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Serwis skupiający oferty pochodzące od internautów z Nowego Sącza, którzy pragną sprzedać albo nabyć nieruchomość po atrakcyjnej cenie omijając (...)
Kurczak Zagrodowy z Podlasia to propozycja dla świadomych konsumentów, którzy wybierają zdrowe, bezpieczne produkty bez GMO, o sprawdzonym pochodzeniu (...)
Miejsce w sieci gdzie wyświetlamy każdego dnia parę ogłoszeń pracy skierowanych do ludzi z Wrocławia. Przesyłanie propozycji pracy jest banalne (...)
Agrivet, produkcja i dystrybucja - koncentraty, premiksy i pasze dla zwierząt hodowlanych. Preparaty mlekozastępcze oraz dodatki paszowe i mieszanki (...)
Serwis wroclaw-ogloszenia.pl to nowoczesna platforma internetowa dzięki , której można umieszczać darmowe ogłoszenia drobne. Ukierunkowanie na region (...)
Szukając mieszkania należy ostrożnie przeglądać oferty biur nieruchomości, by uniknąć niemiłych sytuacji powiązanych z zamaskowanymi wydatkami. (...)
By otrzymać idealną dla siebie posadę trzeba szukać cierpliwie oraz mieć plan postępowania. Zamieść swe CV do bazy, to na pewno przyspieszy Twoje (...)
Koty Brytyjskie są z natury przyjazne i spokojne. Charakteryzują się wysoką kulturą, inteligencją, co sprawie iż są predysponowane do ścisłej (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog