Certyfikaty energetyczne i termowizja
Zrzut ekranu strony ruterm.pl
ID wpisu: 16
Dodano: 11.05.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1907
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
72
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma RuTerm została założona w 2009r. w Tychach po wejściu w życie nowelizacji ustawy Prawo Budowlane mówiącej o konieczności sporządzania Certyfikatów energetyczmych dla nowych, przebudowanych oraz sprzedawanych i wynajmowanych budynków i mieszkań.

Właściciel firmy – mgr inż. Paulina Rutecka posiada uprawnienia nadane przez Ministra Infrastruktury nr. MI/ŚE/1019/2009 pozwalające na wystawianie świadectw charakterystyki energetycznej.

Firma RuTerm oferuje również usługi w zakresie sporządzania audytów energetycznych i pomiarów kamerą termowizyjną.

Usługi polegają na oględzinach badanego obiektu u klienta, zebraniu niezbędnej dokumentacji i danych, a następnie profesjonalnym opracowaniu wyników przeprowadzonych badań.

Wszystkie oferowane rodzaje usług, mieszczą się w podobnym zakresie i wymagają podobnej wiedzy, co pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w tych właśnie dziedzinach. Pomimo niedługiego czasu funkcjonowania na rynku, firma posiada wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w podobnych branżach, co tym samym gwarantuje Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: ruterm.pl

Opinie o stronie ruterm.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Firma SUBMAJ została założona przez Wojciecha Jarzemskiego w 1993 roku. W minionym okresie firma stale się rozrastała stając się znanym i cenionym (...)
Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog