Polexpo
Zrzut ekranu strony www.polexpo.pl
ID wpisu: 1630
Dodano: 25.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1458
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
34
Google
37
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Uczestniczysz w imprezach branżowych i potrzebujesz odpowiedniej zabudowy tworzącej stoiska targowe? Zgłoś się do nas i przedstaw nam swoje potrzeby, a przygotujemy odpowiednie rozwiązanie, pasujące do zasad narzuconych przez organizatora eventu, a jednocześnie na tyle oryginalne, by zwracało uwagę potencjalnych klientów. Oprócz wykonywania zabudowy zajmujemy się także przygotowywaniem samych targów, na których rozstawiamy należące do poszczególnych wystawców stoiska targowe, przygotowujemy miejsca do ewentualnego wyświetlania prezentacji itp.
Tagi: targi
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.polexpo.pl

Opinie o stronie www.polexpo.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Omawiana strona daje sposobność zaznajomienia się z metodami analityki internetowej. Wspomniana analityka internetowa to narzędzia ułatwiające podejmowanie (...)
Gdy prowadzisz prywatne biuro rachunkowe i wspierasz inne organizacje w prowadzeniu własnej rachunkowości to prawdopodobnie zaciekawi Ciebie oferta (...)
W RP nie ma zbyt dużo poradni, w jakich przyjmuje ekspert taki jak endokrynolog. Tarnów jest miastem, w którym wielu obywateli ma różnorakie schorzenia (...)
Współcześnie w Rzeczypospolitej Polskiej nie brakuje firm, które każdego dnia montują ocieplenia. Kraków jest ośrodkiem miejskim, gdzie działa (...)
Z wiadomych względów wiadome jest, że nie ma nic lepszego, niż domowa uprawa. W warunkach miejskich prowadzenie jej jest niesłychanie trudne. Całe (...)
Będąc właścicielem firmy budowlanej, zapewne masz pojęcie co to są świadectwa energetyczne. Zgierz jest miastem, jakie przez cały czas powiększa (...)
Portal traktująca o wszelkiego rodzaju ubezpieczeniom, tak potrzebnym w dzisiejszych czasach. U nas znajdą Państwo wszelkie informacje na temat pożyczek (...)
Częsci zamienne oraz podzespoły: koparki ATLAS, Kompaktory Bomag, Ładowarki Hanomag, Pompy hydrauliczne Brueninghaus, pompy hydrauliczne Hitachi, pompy (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog