Emedium program erp online
Zrzut ekranu strony emedium.com.pl
ID wpisu: 165
Dodano: 12.08.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1770
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
118
Google
20
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Program ERP Emedium to innowacyjne rozwiązanie dla biur rachunkowych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które pozwoli na optymalne zarządzanie biznesem. Emedium umożliwia dostęp online do danych z każdego miejsca na świecie 24 godziny na dobę.

Program ERP dla biznesu to dostęp do danych 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie przez przeglądarkę www na komputerze, laptopie, telefonie, łatwa komunikacja z działem księgowym, pełna i uproszczona księgowość, brak konieczności instalacji oprogramowania na stanowisku pracy (dzięki wykorzystaniu modelu przetwarzania danych opartych na idei cloud computing i SaaS).
Kategorie:

Podlinkuj stronę: emedium.com.pl

Opinie o stronie emedium.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Program SeoLight to dobrej klasy dodawarka do katalogów, ułatwiająca żmudne obowiązki SEO. Półautomatyczny tryb pracy sprawia, że masz pełną (...)
GigaDownload.net.pl jest jednym z najchętniej odwiedzanych vortali z darmowymi i legalnymi programami. Naszym użytkownikom udostępniamy ponad dwa tysiące (...)
Portal poświęcony darmowemu i do tego w pełni wartościowemu oprogramowaniu, które w widoczny sposób wyróżnia się na tle innych programów. Serwis (...)
W Programopedia.pl jest cała masa programów do ściągnięcia, znajdziesz u nas programeczki, które można wykorzystać bawiąc się na komputerze (...)
Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog