Hydraulika siłowa Liebherr - www.hydraulika-liebherr.pl
Zrzut ekranu strony www.hydraulika-liebherr.pl
ID wpisu: 1682
Dodano: 07.08.2014
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 966
CTR: 0.31%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
32
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W naszej ofercie posiadamy części zamiennedo pomp i silników hydraulicznych LIEBHERR.

Zajmujemy się głównie naprawami pomp i silników hydraulicznych oraz diagnostyką maszyn i urządzeń z napędem hydraulicznym.

Nasz magazyn części zamiennych jest doskonale zaopatrzony a podstawowe grupy rotacyjne łącznie z blokami tłocznymi do pomp i silników wielotłoczkowych takich typów jak: LPVD, LPV, LPF, LMV, FMV, FMF, LMF / 45, 64, 75, 90, 100, 107, 125, 140 mamy praktycznie w ciągłej sprzedaży.

Należy tu podkreślić że w starszych maszynach Liebherr były montowane pompy i silniki hydrauliczne takich producentów jak Linde czy Rexroth o następujących oznaczeniach : B2PV, BPV, BPR, BMV, BMR, BMF, A8V, A8VO, A6V, A6VM, A4V czy A4VG.

Elementy do tych jednostek mamy także w ciągłej sprzedaży.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.hydraulika-liebherr.pl

Opinie o stronie www.hydraulika-liebherr.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

W naszej ofercie posiadamy części zamienne do wielotłoczkowych pomp i silników SAUER. Ponadto oferujemy z palety produktów Sauer (Sauer Sundstrand (...)
W ofercie posiadamy części zamiennych do silników oraz pomp łopatkowych / tłoczkowych VICKERS Eaton. Grupa Eaton Fluid Power działa m.in. pod markami (...)
Maszyny do złomu i recyklingu firmy EUROMEC, która specjalizuje się głównie w produkcji urządzeń przeładunkowych takich, jak chwytaki i czerpaki (...)
Zakład mięsny Kaminiarz (wielkopolskie) - producent boczku proponuje szynki, boczek smażony, wędzonki i wędliny. Na stronie aktualności, oferta (...)
Zych Zakłady Organowe - budowa nowych instrumentów, organy piszczałkowe, organy kościelne. Produkcja podzespołów i piszczałek, sprżedaż dmuchaw (...)
Firma Precyzja działa w branży mechanika precyzyjna. Precyzyjne cięcie i gięcie blach, tłoczenie na prasach mimośrodowych oraz na obrabiarce CNC, (...)
Długoletnie doświadczenie w branży analiz z zakresu mikrobiologii jak i pomiarów fizyko-chemicznych sprawia, że zaufało nam wielu klientów. Zajmujemy (...)
Detectronic oferuje wykrywacze metali w mięsie oraz wykrywacze metali w rybach. Bardzo dobre systemy rentgenowskie X-Ray, systemy kontroli wagi oraz (...)
Copyright © 2010-2020 Katalog Stron Netcatalog