Zrzut ekranu strony pl.isowq.org
ID wpisu: 1904
Dodano: 18.10.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 952
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
10
Google
29
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: ISOWQ (International Studies of Website Quality) to system badawczy z zasięgiem międzynarodowym. Bada wszystkie istniejące domeny narodowe najwyższego poziomu, począwszy od Polski (.pl), a skończywszy na Wyspach Marshalla (.mh), biorąc pod uwagę setki parametrów technicznych przekładających się na jakość strony internetowej. System działa od 2011 roku i jest stale rozwijany, od początku swojego istnienia wykonał ponad 800 tys. audytów. Szczegółowość zgromadzonych danych pozwala tworzyć ciekawe zestawienia domen narodowych z uwzględnieniem geolokalizacji. System ISOWQ może służyć wszystkim zainteresowanym jakością stron na świecie, zwłaszcza w aspekcie porównawczym, ale także właścicielom i twórcom stron internetowych do oceny ich dzieła.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: pl.isowq.org

Opinie o stronie pl.isowq.org (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Forum odszkodowania - tu dyskutujemy o przypadkach rozpatrywania szkód i roszczeń przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Rozpatrujemy także wypadki na (...)
Firma ESC S.A. Kraków oferuje urządzenia fiskalne, kasy fiskalne, drukarki fiskalne. Wychodząc naprzeciw oczekiwanią rynku w związku ze zmianami (...)
Hdl Lab to lider w branży odzyskiwanie danych - najnowoczesniejsze laboratorium. Bazpłatna expertyza i analiza. Profesjonalne kasowanie, usuwanie, odzyskiwanie (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog