Konferencje Zakopane
Zrzut ekranu strony www.konferencjezakopane.com
ID wpisu: 197
Dodano: 31.08.2010
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1529
CTR: 0.07%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
73
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: U nas zawsze wydobędziesz tylko bieżące informacje. Liczbę podróżników odwiedzających całe Tatry szacuje się na około 2-3 mln rocznie. Liczne sanatoria oraz domy wypoczynkowe oraz spora baza noclegowa, czynią z Zakopanego miejscowość interesująca dla wczasowiczów. Zakopane jest dużym ośrodkiem komunalnym w bezpośrednim obrębie Tatr, sporym ośrodkiem sportów zimowych, od dawien dawna zwane nieformalnie zimową stolicą Polski. Zakopane powstało jako wioska na miejscu sezonowych kolonii pasterskich. Na moim portalu zamieszczamy informacje poświęcone właśnie tej miejscowości.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.konferencjezakopane.com

Opinie o stronie www.konferencjezakopane.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Lubelszczyzna, jak też nazwa pokazuje, wywodzi się od nazwy jej metropolii Lublina. Lubelszczyzna usytuowana jest w północno-wschodniej Małopolsce, (...)
Kiedy szukasz miejsca na zaaranżowanie konferencji w serwisie znajdziesz znany pałac albo ośrodek szkoleniowo-konferencyjny na dowolnie dużą naradę (...)
Masz dość podróżowania autobusami? Zrób kurs na prawo jazdy i zasiądź za kierownicą własnego samochodu. Organizujemy profesjonalne kursy na prawo (...)
Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog