BAARS sondowanie statyczne gruntu
Zrzut ekranu strony www.baars.pl
ID wpisu: 2141
Dodano: 26.04.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 755
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
9
Google
24
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Posiadająca siedzibę w Słupcy w województwie wielkopolskim firma BAARS serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od wielu lat zajmujemy się badaniem gruntu w każdych warunkach. Działamy zarówno na lądzie jak i w wodzie i dojeżdżamy w każde miejsce wskazane przez Klienta na terenie Europy. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników z ogromną wiedzą, co pozwala nam na wykonywanie badań CPT wszystkimi dostępnymi technikami. Oferujemy szybką realizację zlecenia, miłą współpracę jak i atrakcyjne ceny naszych usług. Więcej szczegółów na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.baars.pl

Opinie o stronie www.baars.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Cool-Tech z Wrocławia. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu remontów, wykończenia (...)
Znajdująca się w Pile nowoczesna placówka weterynaryjna REHAwet gorąco zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą PHU Ładniak z Pustkowa w województwie zachodniopomorskim. Świadczymy kompleksowe usługi transportowe, (...)
Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy HALEX, której siedziba znajduje się w Brzegu w województwie opolskim. Specjalizujemy (...)
Wysokiej jakości ogrodzenia i nowoczesne bramy garażowe oraz wjazdowe mogą Państwo zalupić w ZOFKAM z Kobylanki, firmie z wieloletnim doświadczeniem (...)
Mające siedzibę w Bielsku-Białej przedsiębiorstwo SERVIPOL gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Alimar, której siedziba znajduje się w Otwocku. Jesteśmy kompleksową firma sprzątającą. (...)
W miejscowości Krasne mieści się siedziba Biura Rachunkowo - Księgowego "All-PIT". Nasza firma świadczy usługi księgowe i finansowe a oprócz tego (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog