ŚAK oświetlenie imprez masowych
Zrzut ekranu strony artystyczna.pl
ID wpisu: 2368
Dodano: 14.06.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 857
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
5
Google
57
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serdecznie zachęcamy Państwa do współpracy ze Śląską Agencją Koncertową, której siedziba mieści się w Chełmie Śląskim. Można nam zlecić kompleksową organizację imprez i wydarzeń, od planowania i logistyki przez przygotowanie czy montaż aż po uprzątnięcie terenu po zakończeniu wydarzenia. Uwzględniamy wymagania ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i posiadamy niezbędne zezwolenia do ich organizacji. Przygotowujemy rzetelny kosztorys i zapewniamy niezbędną dokumentację. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: artystyczna.pl

Opinie o stronie artystyczna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Siedziba firmy UNIVERS mieści się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jesteśmy profesjonalną, działającą w branży od wielu lat multiagencją oferującą (...)
Przedstawiamy Państwu firmę przeprowadzki.wroc.pl, która od dwudziestu lat prowadzi działalność w branży przeprowadzkowej. Dzięki wieloletniemu (...)
Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Improvex, której siedziba mieści się w Kaliszu. Działalność w branży prowadzimy (...)
Z przyjemnością zachęcamy Państwa do współpracy z firmą "Inter Solar". Jesteśmy wytwórcami gotowych farszy, past oraz sosów. Współpracujemy (...)
We Wrocławiu mieści się siedziba firmy Uszczelki Polska. Zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy wyrobów gumowych pochodzących od najlepszych (...)
Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę mieszczącego się w Krakowie salonu meblowego MEBLOTEX-2. Firma zajmuje się sprzedażą najwyższej (...)
Firma HOUSE & CAR zajmuje się sprzedażą oświetlenia domowego: lampy, kinkiety, żarówki. W naszej ofercie znajduje się również oświetlenie (...)
Jeśli szukają Państwo profesjonalnej i doświadczonej firmy zajmującej się produkcją różnego rodzaju konstrukcji aluminiowo-szklanych, serdecznie (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog