Nałęcz-PC SERWIS Komputerowy łódź
Zrzut ekranu strony naleczpc.pl
ID wpisu: 2428
Dodano: 27.06.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 809
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
3
Google
4
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Nałęcz-PC, której siedziba znajduje się w Łodzi. Od 2010 roku świadczymy kompleksowe usługi komputerowe w domu Klienta. Oferujemy usuwanie awarii i błędów w działaniu komputerów, uzyskiwanie połączenia z siecią Internet, uaktualnianie oraz reinstalowanie systemów operacyjnych, instalowanie programów czy też usuwanie wirusów, wymianę i instalację dodatkowych podzespołów jak i tworzenie kopii zapasowych. Oprócz tego oferujemy zdalny nadzór nad komputerem. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: naleczpc.pl

Opinie o stronie naleczpc.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Limcreative to kreatywna Agencja Reklamowa. Głownie zajmuje się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych, administrowaniem i aktualizację stron (...)
Firma wyspecjalizowana w przygotowywaniu profesjonalnych rozwiązań przeznaczonych dla podmiotów gospodarczych obracających dużą ilością informacji (...)
Firma AMSO S.C. działa od 2005 roku, specjalizując się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie (...)
CSF Polska, członek grupy kapitałowej Syntea S.A., oferuje innowacyjne rozwiązanie informatyczne wspomagające zarządzania przedsiębiorstwem, instytucją (...)
ZIEMIA Komputery i Usługi Informatyczne. Jesteśmy firmą z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim świadczącą swoje usługi na terenie całego województwa. (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog