Dokumenty w formie elektronicznej
Zrzut ekranu strony www.ksiegowoscelektroniczna.pl
ID wpisu: 253
Dodano: 17.09.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1771
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
61
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Księgowość wymaga gromadzenia wielu dokumentów, które stanowią dowód prawdziwości przeprowadzonych operacji. Jest to wymagane także wtedy, kiedy przedsiębiorstwo prowadzi księgowość komputerową. Ustawa o rachunkowości pozwala przechowywać niektóre dokumenKsięgowość wymaga gromadzenia wielu dokumentów, które stanowią dowód prawdziwości przeprowadzonych operacji. Jest to wymagane także wtedy, kiedy przedsiębiorstwo prowadzi księgowość komputerową. Ustawa o rachunkowości pozwala przechowywać niektóre dokumen
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ksiegowoscelektroniczna.pl

Opinie o stronie www.ksiegowoscelektroniczna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Przechodząc do sedna, oczywiście istnieje mnóstwo darmowych usług hostingowych, jednak niemal wszystkie posiadają tak drastyczne ograniczenia, które (...)
Republika Grecka - przepiękny kraj położony w południowo - wschodniej części Europy na krańcu Półwyspu Bałkańskiego.Republika Grecka - przepiękny (...)
Firma Eddi oferuje swoim klientom w pełni profesjonalną obsługę serwisowa, posiadamy wysoko wykwalifikowana załogę mechaników i dysponujemy samochodami (...)
Dotacje z UE. Unia Europejska fundusze do wzięcia. Unia europejska daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o finansowanie inwestycji. Prawie każdy (...)
W okresie Starożytności sztuka była jedynie małą częścią techniki tak potrzebnej w owych czasach w życiu codziennym. Wszelka twórczość wykonywana (...)
Targi. Potrzebujesz wymarzonej nieruchomości, wspaniałego motoru. Mnóstwo propozycji pracy od różnych przedsiębiorców w jednym miejscu i czasie. (...)
Organizacja targów niezwykle pomaga zarówno handlowcom jak też ewentualnym klientom. Tysiące propozycji stanowisk od różnych przedsiębiorców w (...)
Szkoły wyższe, agencje nieruchomości, agencje pośrednictwa pracy, gadżety, producenci. Organizacja targów ogromnie pomaga zarówno sprzedawcom jak (...)
Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog