ANETA GIELNIK-PIOTROWSKA psychoterapia Poznań
Zrzut ekranu strony psychiatrapoznan.com
ID wpisu: 2587
Dodano: 19.07.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 384
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
4
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawi
Państwu ofertę znajdującego się w Poznaniu gabinetu psychoterapii. Placówka ta prowadzona jest przez lekarza psychiatrę, psychoterapeutę oraz terapeutę rodzinnego z trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym. W ofercie poradni znajdą Państwo terapię indywidualną, rodzinną, dla par jak również konsultacje, porady oraz opinie psychiatryczne. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń psychotycznych, depresji, zaburzeń lękowych, natręctw, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych i odżywiania a także uzależnień. Więcej szczegółów na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychiatrapoznan.com

Opinie o stronie psychiatrapoznan.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Gabinet Psychologiczny RÓWNOWAGA,zlokalizowany w Gąsowie, zachęca do korzystania z rozległej oferty terapeutycznej. Lokalizacja firmy, w malowniczej (...)
Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę znajdującej się w Białej Podlaskiej Pracowni Psychologicznej mgr Anny Pasek-Kulawiec. (...)
Gabinet Psychologiczno-Pedagogicznego „Rodzice i Dzieci” od 2000 roku funkcjonuje w Warszawie. Ośrodek oferuje kompleksową pomoc, diagnostykę oraz (...)
Copyright © 2010-2020 Katalog Stron Netcatalog