www.fermaszynszyli.pl
Zrzut ekranu strony www.fermaszynszyli.pl
ID wpisu: 2655
Dodano: 28.07.2017
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 566
CTR: 0.18%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
11
Google
5
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W Częstochowie znajduje się profesjonalna ferma szynszyli „MOCA”, która działa w branży już od 2000 roku. Dysponujemy odmianami standard, beżową polską oraz białą Wilsona. Współpracujemy także z zaufanymi hodowcami z Finlandii i Danii, co zapewnia stałe ulepszanie naszych osobników. Oferujemy pomoc w zakładaniu hodowli i sprzedaży zwierząt oraz skór a oprócz tego prowadzimy sprzedaż akcesoriów, klatek oraz mieszanek ziołowych i witaminowych. Zapewniamy korzystne warunki współpracy. Szczegóły oferty umieściliśmy na naszej witrynie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.fermaszynszyli.pl

Opinie o stronie www.fermaszynszyli.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Psi hotel dla zwierzaków na najwyższym poziomie - Doggy Resort - opieka nad psem bez klatek i boksów, komfortowo na kanapie - psy mają zapewnioną (...)
Internetowy sklep akwarystyczny i zoologiczny - Akwamarket - Akwarystyka słodkowodna. Adsorbent fosforanów i krzemianów, zestaw akwariowy dla krewetek, (...)
Profesjonalni hodowcy zajmują się hodowlą kotów rasy Devon rex już parę dobrych lat i odnoszą wiele sukcesów w tym zakresie. Ich wychowankowie (...)
Hodowla kotów rasowych Sopocisko*PL została założona wiosną 2003 roku i znajduje się w obrębie wielkiej trójmiejskiej aglomeracji - w Rotmance. (...)
Copyright © 2010-2021 Katalog Stron Netcatalog