Terapia uzależnień Warszawa - terapiauzaleznien.waw.pl
Zrzut ekranu strony terapiauzaleznien.waw.pl
ID wpisu: 2986
Dodano: 29.10.2017
Kliknięć: 16
Wyświetleń: 621
CTR: 2.58%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
15
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Terapia uzależnień w Warszawie na Muranowie. Zapraszam na konsultacje do gabinetu psychologa psychoterapeuty Jolanty Szczepaniak. Podczas konsultacji ustalimy w jakim stopniu są Państwo uzależnieni od alkoholu, narkotyków, innych środków psychoaktywnych lub danego zachowania.
W trakcie spotkań terapeutycznych wzmocnimy waszą motywację do walki z uzależnieniem i do poradzenia sobie z szkodliwymi zachowaniami. W trakcie terapii uzależnień postaramy się zredukować szkody powstałe w wyniku uzależnienia oraz nauczymy jak kontrolować własne agresywne zachowania wynikające z walki z uzależnieniem. Terapia uzależnień prowadzona przez panią Psycholog daje bardzo dużą szanse na pełne wyleczenie.
Swoim pacjentom Pani Psycholog gwarantuję spotkania terapeutyczne w przyjaznej atmosferze.
Więcej informacji na www.terapiauzaleznien.waw.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: terapiauzaleznien.waw.pl

Opinie o stronie terapiauzaleznien.waw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Gabinetu Terapii dla Zdrowia MOTYLEK, który mieści się w Bydgoszczy. Nasza placówka proponuje (...)
Szukają Państwo sklepu zajmującego się sprzedażą preparatów leczniczych pochodzenia naturalnego? Właśnie takie produkty, bezpieczne i sprawdzone (...)
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z Warszawy. Specjalizuję się w terapii uzależnień zarówno behawioralnym (...)
Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy marzą o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu. Zapraszamy na wybielanie zębów w Irlandii (teeth (...)
Widziałaś piękny wygląd zębów? Musisz wiedzieć, że nienaganne ząbki to nie tylko piękne zęby. Przeważnie defekt to coś nie widocznego. Ludzie (...)
O zaburzeniach lękowych u maluchów mówi się wtedy kiedy natężenie i czas utrzymywania się strachu przewyższa lęki znamienne dla etapu rozwojowego. (...)
Jeżeli zawsze chciałeś poprawić swoje niezdrowe nawyki dotyczące żywienia, ale nie wiesz do kogo zwrócić się o poradę, skorzystaj z oferty poradni (...)
Depilacja laserowa to obecnie coraz bardziej dostępna usługa, nie kwalifikowana jako zabieg. Można ją już wykonać w zwykłym gabinecie kosmetycznym. (...)
Copyright © 2010-2021 Katalog Stron Netcatalog