Soflab Technology - testy oprogramowania, ITSM, BI, RPA
Zrzut ekranu strony soflab.pl
ID wpisu: 3338
Dodano: 07.03.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 595
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
13
Google
15
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Soflab Technology pomaga firmom w zapewnieniu jakości oprogramowania, wdrażaniu Business Intelligence i robotyzacji procesów biznesowych. Świadczy również usługi w zakresie wdrażania systemów do zarządzania usługami IT (ITSM). Firma stworzyła własne narzędzie do anonimizacji i pseudonimizacji dancyh Soflab GALL.
Od rozpoczęcia działaności w 2008 r. Soflab Technology zrealizował kilka tysięcy projektów w organizacjach z sektorów m.in.: telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, ubezpieczeniowego, dzięki czemu został wyróżnieni przez brytyjski TEST Magazine jako jeden z 20 światowych liderów w dziedzinie testowania oprogramowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: soflab.pl

Opinie o stronie soflab.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Poznaj bliżej ofertę firmy www.montazanten.warszawa.pl która pomoże w modernizacji i projektowaniu instalacji antenowej, realizujemy monitoring, kamery, (...)
Firma www.bogepolska.pl produkuje sprężarki śrubowe, kompresory, sprężarki bezolejowe, sprężarki tłokowe oraz sprężarki spiralne. Mamy rozgałęzioną (...)
Poznaj bliżej ofertę firmy www.clim-rem.pl która ma wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej, proponujemy produkty renomowanych firm, zapewniamy (...)
Zajmujemy się obsługą firm w zakresie prowadzenia imprez firmowych przez konferansjera. Nasz konferansjer posiada doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń (...)
Zajmujemy się dekoracją imprez firmowych i prywatnych w zakresie balonów z helem. Oferujemy naszym klientom dekoracje balonowe w zależności od potrzeb (...)
Firma AOW Faktoring S.A. na rynku działa od 1993 roku. Jest jedną z najstarszych firm w tej branży i jedną z pierwszych niezależnych od żadnych (...)
Marzy Ci się dom stworzony z najlepszych materiałów? Jeśli tak, to dostarczane przez naszą firmę domy z bala na pewno spełnią wszelkie pokładane (...)
Planujesz drugi krok w swoim życiu i integralną częścią zmian, jest zmiana miejsca zamieszkania? Jeżeli chcesz zamieszkać w obcym kraju, z całego (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog