Blik - fotografia produktowa
Zrzut ekranu strony www.blik.info.pl
ID wpisu: 3430
Dodano: 13.05.2020
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 362
CTR: 0.28%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
7
Google
35
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Specjalizujemy się w dziedzinach fotografii z przeznaczeniem biznesowym. Posiadamy najwyższej klasy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wykonane przez nas zdjęcia z powodzeniem spełniają oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta to w szczególności fotografia produktowa, reklamowa, wizerunkowa, sesje biznesowe, wnętrz, do dokumentów takich jak: paszport, prawo jazdy, dowód czy CV oraz zdjęcia architektury. W przypadku fotografii produktowej wykonujemy zdjęcia przedmiotów o wielkości od 2 mm do ponad 2 metrów. Zdjęcia wykonujemy w studio fotograficznym lub na miejscu - u klienta. Wykonywana przez nas fotografia produktowa na potrzeby stron internetowych i druku to głównie zdjęcia typu packshot. Zdjęcia typu duch/odzieży to z kolei wysokiej jakości fotografia, która stanowi idealny sposób na pokazanie każdego rodzaju odzieży. Ponadto wykonywane przez nas portrety biznesowe posiadają wiele zastosowań w marketingu, ponieważ możemy je umieścić na stronie internetowej, w portfolio, profilu w mediach społecznościowych, do CV czy materiałach prasowych. Z tego powodu dobrze wykonana fotografia biznesowa, gwarantująca pozytywny odbiór naszego wizerunku jest bardzo ważna. Świadczymy usługi fotograficzne dla klientów zarówno indywidualnych jak i biznesu na terenie całego kraju. Studio fotograficzne, będące siedzibą firmy mieści się w Częstochowie przy ul. Warszawskiej 254. Blik na rynku działa od 2014 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.blik.info.pl

Opinie o stronie www.blik.info.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Katowicach, to zapraszamy do sprawdzenia naszej floty. Przygotowaliśmy duży wybór samochodów, które znajdziesz (...)
Firma SGB-SMIT Transformers jest jednym z największych producentów transformatorów energetycznych w Europie. W ofercie znajdują się transformatory (...)
APJ Sikora to firma specjalizująca się w obróbce skrawaniem CNC na automatach wzdłużnych CNC, centrach tokarsko-frezarskich oraz automatach tokarskich (...)
przysieglyonline.pl oferuje kompleksowe usługi tłumaczenia tekstów - zarówno tłumaczenia zwykłe jak i tłumaczenia przysięgłe. U nas przetłumaczysz (...)
Masz zegarek, który ma dla Ciebie wartość sentymentalną? Zawód zegarmistrza zanika, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług zegarmistrza, (...)
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu  utrzymania czystości na obiektach i terenach zewnętrznych Wspólnot Mieszkaniowych. Działalność prowadzimy (...)
Pro Clean to profesjonalna firma sprzątająca z Bydgoszczy. Działamy na terenie całego województwa kujawsko pomorskiego realizując usługi sprzątania (...)
foto-info.pl - internetowy portal o fotografii. Bieżące wydarzenia fotograficzne w Polsce. Wystawy foto w twoim mieście, konkursy, warsztaty oraz spotkania (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog