Fonex K.T.M Borowscy sp.j. - Częstochowa
Zrzut ekranu strony fonex.com.pl
ID wpisu: 3431
Dodano: 13.05.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 15
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
0
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma założona została w 1994 roku. Zakresem jej działalności są najwyższej klasy, szeroko pojęte systemy zabezpieczeń mienia. W ofercie znajdą Państwo systemy kontroli dostępu, systemy sygnalizacji pożaru, wideodomofony, system rejestracji czasu pracy, systemy oddymiania, alarmy, systemy monitoringu CCTV i domofony. System kontroli dostępu ogranicza dostęp nieupoważnionym osobom do konkretnych pomieszczeń oraz stref. Alarmy służą głównie do powiadamiania o napadzie lub włamaniu, ale także wykorzystywane są w inteligentnych domach do sterowania roletami, ogrzewaniem, oświetleniem oraz klimatyzacją. Dzięki domofonom i wideodomofonom można zidentyfikować odwiedzające dom osoby, a przy tym zwiększyć poczucie bezpieczeństwa domowników. System monitoringu nagrywa obraz w ustawionej przez nas strefie, i wykorzystywany jest do odtworzenia tego obrazu. Jest to najczęściej wykorzystywany system zabezpieczeń, ze względu na skuteczność i łatwy montaż. Systemy sygnalizacji pożaru pozwalają zidentyfikować zagrożenie w najwcześniejszym stadium, co ułatwia sprawne działanie w przypadku niebezpieczeństwa pożarowego. Firma Fonex posiada wysokie kwalifikacje o czym świadczą odbyte kursy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: fonex.com.pl

Opinie o stronie fonex.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Sprawdź ofertę sklepu internetowego www.hurtelektryczny.pl ponieważ oferujemy najwyższej jakości lampy i oświetlenie, które jest dostępne od ręki (...)
Jeżeli decydujesz się na skorzystanie z oferty profesjonalnego Serwisu produktów Apple https://applehome.pl/ możesz skorzystać z darmowego kuriera (...)
Zakład elektroniczny www.pollin.pl oferuje Najwyższej jakości wyroby dla energoelektroniki. Opracowujemy oraz wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty, (...)
Piątek Marek Pracownia Jubilerska prowadzi działalność w branży Jubilerstwo. Siedziba firmy znajduje się w Olkusz ( województwo małopolskie). (...)
W Szczecinie mieści się firma ARSO Serwis, która zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Specjalizacja nasza to usługi z branży (...)
Firma Prodesktop 3D posiada swoją siedzibę na warszawskim Żoliborzu. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów desktopowych drukarek 3D, skanerów (...)
Siedziba firmy General Electrical Services mieści się we Wrocławiu. Trudnimy się przede wszystkim projektowaniem oraz wykonywaniem instalacji elektrycznych. (...)
Jeśli twoja konsola czy inny sprzęt elektroniczny przestały działać to zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług naszej firmy xGameCenter. Nasza (...)
Copyright © 2010-2020 Katalog Stron Netcatalog