Karykatury, artysta, humor, karykaturzysta
Zrzut ekranu strony www.karykatury-animacja.pl
ID wpisu: 3503
Dodano: 04.11.2020
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 502
CTR: 0.20%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
10
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Karykatury zawsze wywołują uśmiech, każdy kto je ogląda nie przejdzie obojętnie. A dobre karykatury, na których bez trudu rozpoznajemy znane twarze, zawsze przykuwają uwagę. Takie karykatury rysuje i maluje Dariusz Pietrzak – karykaturzysta z wieloletnim doświadczeniem, który aby rysować karykatury na imprezach, np. weselach, eventach czy targach pokonuje corocznie dziesiątki tysięcy kilometrów. Setki obsłużonych imprez i zadowolenie klientów są tylko potwierdzeniem jakości wykonywanych karykatur. Klienci powracają a narysowanie ponad 100 gości na imprezie jest jak najbardziej realne. Pietrzak wykonuje 20 karykatur w ciągu 1 godziny i potrafi z przyjemnością rysować wiele godzin – bo to jego pasja. A jeśli nie chcemy zamówić karykaturę na prezent, wystarczy mailem przysłać dobre czyli podobne do oryginału zdjęcia. Karykatura kolorowa czy czarno-biała – zawsze będzie trafna i pogodna. Dariusz Pietrzak rysuje karykatury pogodne i dowcipne, nie złośliwe.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.karykatury-animacja.pl

Opinie o stronie www.karykatury-animacja.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Nasza galeria jest na rynku dość niedługo, gdyż powstała w 2013 roku, ale wiemy co zrobić, żeby promować prawdziwe dzieła sztuki oraz Artystów (...)
Galeria Arte, zapraszamy do przygody ze sztuką. Oferujemy obrazy płócienne naciągnięte na krosna malarskie. Obrazy gotowe do powieszenia na ścianę, (...)
Sklep online Plakatoteka. Sprzedaż obrazów malarstwa klasycznego i współczesnego - ramy do obrazów, plakaty, obrazy znanych autorów, reprodukcje (...)
Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog