Prywatne przedszkole Gniezno. Najlepsze przedszkole
Zrzut ekranu strony www.przedszkolegniezno.pl
ID wpisu: 3537
Dodano: 28.01.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 232
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
11
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Najlepsze przedszkole prywatne w Gnieźnie Mali Mistrzowie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki. Przedszkole jest przystosowane do dzieci ze spektrum autyzmu oraz innych zaburzeń psychicznych i rozwojowych. Dysponujemy wykwalifikowanymi terapeutami, bogata baza dydaktyczną oraz dobrze wyposażonymi salami do nauki i zabawy. U nas dzieci czują się maksymalnie bezpiecznie. Postaw na najwyższy poziom edukacji.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.przedszkolegniezno.pl

Opinie o stronie www.przedszkolegniezno.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Otwarte Okno to placówka szkolno przedszkolna, która ma swoją siedzibę w Tychach. Prywatne przedszkole prowadzi zajęcia uwzględniając umiejętności (...)
Prywatne przedszkole w Poznaniu oferuje zajęcia artystyczne i językowe dla dzieci w wieku 2,5 - 5 lat. Prywatne przedszkole i żłobek Wszystkie Skarby (...)
Artystyczne, prywatne, niepubliczne przedszkole - rekrutacja już się rozpoczęła! Doświadczona kadra nauczycielska, ciekawe i kreatywne zajęcia dostosowane (...)
Szkolenia ppoż mazowieckie i kursy BHP to oferta firmy AKTYW BHP z Warszawy. W ofercie kursy na zasadzie e-learningu, nadzór, kursy pierwszej pomocy, (...)
W KSA ukończysz studia aktorskie i inne zajęcia artystyczne. Krakowskie Szkoły Artystyczne mają w swojej ofercie ogromny wybór kierunków - kurs (...)
W Mszanowie w województwie warmińsko-mazurskim mieści się Niepubliczne Przedszkole „Pod Wierzbą”. Jesteśmy profesjonalną placówką oferującą (...)
Chciałbyś zdobyć umiejętności z języka niemieckiego? Jeżeli tak, to wykonywane przez nas korepetycje niemiecki Będzin to cudowny wybór pozwalający (...)
Akcent (Suchy Las) to szkoła języków obcych. Charakteryzuje się młodym, kreatywnym zespołem, który z chęcią pomoże w nauce zarówno osobom dorosłym (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog