Zrzut ekranu strony www.adwokatrupinski.pl
ID wpisu: 3618
Dodano: 18.05.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 164
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Rupińskiego zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji państwowej i samorządowej na każdym etapie postępowania, specjalizując się w szczególności w sporach sądowych z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy. Reprezentujemy klientów także toku postępowania egzekucyjnego.

W naszej działalności kierujemy się zasadami rzetelności, profesjonalizmu oraz konkurencyjności cenowej. Naszym celem jest zapewnienie wszechstronnej i kompleksowej pomocy prawnej na wysokim poziomie, przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych naszych klientów. Przywiązujemy szczególną wagę do sumiennego i terminowego prowadzenia spraw Klientów, pozostając z naszymi mocodawcami w stałym kontakcie i na bieżąco informując ich o przebiegu postępowania. Dokładamy starań by sprawy często stresujące lub dotkliwe emocjonalnie, przebiegały w sposób rzeczowy i możliwie komfortowy. Zapewniamy pełną dyskrecję w sprawach Klientów.

Jesteśmy niezależną kancelarią prawną, działającą na polskim rynku od 2009r. Zebrane w tym czasie doświadczenie zawodowe oraz współpraca z adwokatami i radcami prawnymi sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać stawianym nam zadaniom. Klient zawsze może liczyć na pełną dyspozycyjność, szeroki zakres proponowanych rozwiązań prawnych oraz wybór najkorzystniejszej koncepcji w każdej powierzonej sprawie.

Adwokat Krzysztof Rupiński ukończył etatową aplikację sądową, podczas której przez okres 3 lat zdobywał praktykę i wiedzę w poszczególnych wydziałach Sądu Rejonowego i Okręgowego w Olsztynie. Po złożonym egzaminie sądowym w Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku został wpisany na listę adwokatów. Od 2009 roku prowadzi samodzielną praktykę zawodową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adwokatrupinski.pl

Opinie o stronie www.adwokatrupinski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Kancelaria Notariusz Wrocław oferuje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Jeśli chcesz skorzystać z usług notarialnych, (...)
Wycena firmy, spółki, przedsiębiorstwa? Tylko z IWUR, czy Instytutem Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacji z Warszawy. W ofercie IWUR kompleksowe (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog