Odbiory kominiarskie Gdańsk, Gdynia, Wejherowo
Zrzut ekranu strony kominiarzgdansk.com.pl
ID wpisu: 3691
Dodano: 07.10.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 20
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
0
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W ofercie firmy PAL-KOM, zakładu kominiarskiego znajduje się inspekcja kamerą, przeglądy kominiarskie, konserwacja, uszczelnianie i naprawa kominów, czyszczenie kominów, a także i pomiar i sprawdzanie wentylacji mechanicznej. Specjalizacją firmy kominiarskiej w której pracuje doświadczony kominiarz są odbiory kominiarskie Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, badanie szczelności instalacji gazowej, a także wystawianie opinii kominiarskich dotyczących nowych budynków oddawanych do użyteczności. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy PAL-KOM, zakładu kominiarskiego z Trójmiasta - tam znajduje się oferta na czyszczenie, przeglądy kominiarskie i ważne odbiory kominiarskie Gdańsk, Gdynia, Wejherowo i okolice, województwo pomorskie. Kominiarz z dużym doświadczeniem zaprasza!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kominiarzgdansk.com.pl

Opinie o stronie kominiarzgdansk.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Szwalnia Axel to profesjonalna szwalnia, która przyjmuje zlecenia na szycie,a także tworzy autorskie projekty. Wieloletnie doświadczenie i pasja to (...)
Producent zadaszenia tarasu, pergola aluminiowa, wiaty garażowe, nasze usługi charakteryzuje nowoczesny design, różnorodność form, dużo niższy (...)
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński & Walczak S.C. oferuje usługi z zakresu szeroko pojętej pomocy prawnej na dla klientów indywidualnych (...)
Pracujemy nieustannie nad wysokiej jakości rozwiązaniami online, ułatwiającymi funkcjonowanie w wirtualnej rzeczywistości. Tworzymy wirtualną (...)
Miejsce jakim jest Gliwicka Przychodnia Weterynaryjna świadczy kompleksowe usługi lecznicze dla zwierząt towarzyszących, w tym szczepienia, odrobaczanie, (...)
Tomasz Draganik to Komornik Sądowy, który działa przy Sądzie Rejonowym w Gdyni. Jeśli jesteś wierzycielem i chcesz wszcząć postępowanie egzekucyjne, (...)
Pol-Poz to firma oferująca usługi z zakresu systemów przeciwpożarowych. Każde zabezpieczenie przeciwpożarowe dobieramy indywidualnie w zależności (...)
Jesteśmy regionalnym liderem w dziedzinie systemów klimatyzacji do użytku domowego, komercyjnego i przemysłowego. Wentylacja, rekuperacja czy systemy (...)
Copyright © 2010-2021 Katalog Stron Netcatalog