PHS Magnum
Zrzut ekranu strony www.magnumchorula.pl
ID wpisu: 3810
Dodano: 03.11.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 35
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
0
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mobilny serwis TIR Krapkowice zlikwiduje awarię na drodze ciężarówki każdej marki. Mechanicy naszego Mobilnego serwisu ciężarówek dojadą do Krapkowic w mniej więcej 15 minut żeby usunąć awarię w Twoim pojeździe ciężarowych. Mechanicy naszego Mobilnego serwius ciężarówek dysponują najlepszym sprzętem do komputerowej diagnostyki i naprawiania aut ciężarowych w Krapkowicach i poradzą sobie z większością problemów technicznych na drodze. Mobilny serwis i wulkanizacja TIR Krapkowice ma halę naprawczą zaledwie 4000m od wjazdu na A4. Zapewnia to szybki dojazd. Masz problem naczepy typu silos, cemenciaka na rozładunku czy w trakcie załadunku? Zadzwoń do naszego Mobilnego serwisu cementonaczep. Bez zbędnej zwłoki dojedziemy na miejsce awarii i dokonamy napraw hydrauliki, instalacji pneumatycznej oraz elektryki, aby umożliwić rozładunek czy załadunek bez konieczności dojazdu do serwisu TIR czy nie daj Boże holowania całego zestawu. Serwis mobilny pomp do betonu jest dopuszczone przez Transportowy Dozór Techniczny do dokonywania napraw pomp betonu i pompogruszek. Przyjedziemy na miejsce awarii i naprawimy awarię by umożliwić kontynuowanie pracy bez niezbędności jazdy do serwisu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.magnumchorula.pl

Opinie o stronie www.magnumchorula.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Haulage company, services UK - Next Freight in UK is waiting to contact from your company. In the offer you will firn UK and International freight, shipping, (...)
Każdy czasem potrzebuje taksówki, szczególnie poruszając się po dużym mieście. Zamów jedną z wielu naszych taksówek Taxi Fortuna i poruszaj (...)
Jako firma rolnicza zajmujemy się wapnowaniem gleby mączką wapienną lub wapnem pylistym na terenie Małopolski i Śląska. Rozsiewamy wapno rozsiewaczem, (...)
WUKOpoznan.com to firma z Poznania oferująca profesjonalne usługi z zakresu Udrażnianie, czyszczenie, przepychanie rur metodą mechaniczną i hydrodynamiczną (...)
Nowoczesne garaże blaszane od Damari to przede wszystkim komfort użytkowania i najwyższa jakość wykonania. Dla swoich klientów służymy pomocą (...)
Nasza firma zapewnia profesjonalną usługę fotografii ślubnej od przygotowań, przez ceremonię ślubu po imprezę weselną aż do końca oczepin. (...)
Zajmujemy się realizacją zleceń na wszelkiego typu opakowania papierowe – począwszy od prostych opakowań typu „fold up”, poprzez opakowania (...)
Szkolenia dla branży transportowej - kierowców, kierowników i planistów. Najważniejsze zagadnienia, przepisy prawne, czyli skondensowana dawka wiedzy, (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog