Zrzut ekranu strony www.dzialania-tworcze.com
ID wpisu: 3870
Dodano: 19.06.2023
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 174
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
5
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Na artystycznej mapie Łodzi już na dobre uplasowała się oferta Fundacji Twórczy Żar. Każdy, zarówno dziecko, jak i młodzież i dorośli znajdą tu coś dla siebie. Od tworzenia prostych form ceramicznych, po toczone na kole garncarskim wazoniki, dla tych początkujących i tych zaawansowanych. Proces twórczy przebiega w miłej atmosferze pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy każdemu indywidualnie poświęcą swój czas. Dlatego warsztat w Fundacji to niezapomniane przeżycie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.dzialania-tworcze.com

Opinie o stronie www.dzialania-tworcze.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Auto szkoła Łódź w auto szkole Pałgan to doskonały wybór w całym województwie. Nasza szkoła przez wiele lat wyszkoliła tysiące kierowców. (...)
Crystal-Panel to firma mająca siedzibę w Poznaniu, która oferuje laserowe cięcie plexi z powierzonych materiałów o maksymalnym rozmiarze 1500×3000 (...)
W KSA ukończysz studia aktorskie i inne zajęcia artystyczne. Krakowskie Szkoły Artystyczne mają w swojej ofercie ogromny wybór kierunków - kurs (...)
Wykonujemy instalacje paneli fotowoltaicznych dla firm oraz domów jednorodzinnych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dodatkowo wykonujemy (...)
Myśląc o stronie internetowej jako całości bierzemy pod uwagę układ graficzny, tzw. layout. Musi on być przejrzysty, zawierać grafikę, logo firmy. (...)
O zaburzeniach lękowych u maluchów mówi się wtedy kiedy natężenie i czas utrzymywania się strachu przewyższa lęki znamienne dla etapu rozwojowego. (...)
Galeria Arte, zapraszamy do przygody ze sztuką. Oferujemy obrazy płócienne naciągnięte na krosna malarskie. Obrazy gotowe do powieszenia na ścianę, (...)
MJPROJECT zajmuje się projektowaniem wnętrz i ogrodów, ponieważ uważamy, że te dwie przestrzenie są sobie bliskie. Spędzają Państwo swoje życie (...)
Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog