Zrzut ekranu strony bestbox24.pl
ID wpisu: 3939
Dodano: 11.06.2024
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 19
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
1
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli brakuje Ci miejsca w firmie lub mieszkaniu, to Bestbox24 to idealne miejsce dla Ciebie! Jesteśmy magazynem typu self storage, które specjalizuje się w dostarczaniu miejsca na krótko i długoterminowe składowanie mniejszych i większych rzeczy. Bestbox24 mieści się we Wrocławiu i koncentruje się na ofercie skrytek-boksów kontenerowych o powierzchni magazynowej 3, 6, 9 oraz 12 m2 gotowych do wynajęcia od zaraz. Przestrzenie magazynowe są przygotowane do magazynowania zróżnicowanego osprzętu, elementów, komponentów, narzędzi, urządzeń, akcesoriów, materiałów etc. Dbając o bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów, nasz obiekt jest monitorowany przez całą dobę, 24/7. Dodatkowo, wynajmowane skrytki są ubezpieczone od wszelkich zdarzeń losowych. W BestBox24 możesz korzystać z self storage przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze magazyny są zaprojektowane tak, aby umożliwić łatwy i bezpośredni dojazd do każdej skrytki. Posiadamy ponad setkę takich boksów do wynajęcia – zachęcamy do kontaktu i rezerwowania swoich boxów!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: bestbox24.pl

Opinie o stronie bestbox24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Audyty energetyczne domów i budynków stanowią fundament wszelkich działań zmierzających do poprawy efektywności energetycznej i redukcji kosztów (...)
Zarządzanie najmem mieszkań w Łodzi nastawione na człowieka. CZY MASZ MIESZKANIE w Łodzi, którym nie masz czasu się zajmować i które dostarcza (...)
udyt energetyczny w Łodzi stanowi ważny element w dążeniu miasta do poprawy efektywności energetycznej i ograniczenia wpływu na środowisko. W kontekście (...)
Audyt energetyczny i certyfikat energetyczny to dwa istotne elementy w procesie poprawy efektywności energetycznej budynków i przedsiębiorstw. Ich (...)
Legionowo, malownicze miasto nieopodal Warszawy, zyskuje na popularności wśród osób poszukujących idealnego miejsca do życia. W takim środowisku, (...)
W Kaliszu, jednym z najstarszych miast Polski, rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija, oferując różnorodne możliwości dla kupujących, sprzedających (...)
Biura nieruchomości w Turku odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu lokalnych rynków nieruchomości. Nie tylko ułatwiają transakcje, ale również (...)
Szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania w Barcinie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy nowe apartamenty, które spełniają wszystkie najnowsze (...)
Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog