Posadzki betonowe
Zrzut ekranu strony www.wylewka.com
ID wpisu: 622
Dodano: 11.03.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1425
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
54
Google
52
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Budowlana wylewka.com jest segmentem działalności Remontowo Budowlanej. Wylewka.com wykonuje posadzki betonowe a także wylewki mixokretem. Działalność funkcjonuje na rynku mazowieckim od 2001 roku.


Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy za pomocą wysokowydajnych podajników do betonu nazwanych zwyczajowo mixokretem. Jakość naszych usług i sprzętu jest dla nas priorytetem. Posiadamy podajniki do betonu, zacieraczki elektromechaniczne, niwelatory elektroniczne oraz wiele innych maszyn, które są w wyśmienitym stanie technicznym. Firma posiada biuro koło Warszawy, jednak nie boimy się zleceń z żadnego miejsca w kraju.
Firma zatrudnia samych wykwalifikowanych pracowników, którzy nabyli zdolności potrzebne przy wykonywaniu wylewek oraz innych usług budowlanych dużo wcześniej przed powstanie przedsiębiorstwa welewka.com. Te umiejętności ekipa wylewki.com nabyła wykonując zamówienia na rzecz dużych spółdzielni mieszkaniowych. Nasza irmazdecydowała się wykonywać ściśle sprecyzowane usługi związane z wylewkami i posadzkami. Oferta nie jest bogata, po to byśmy mogli się specjalizować oraz poszerzać wiedzę na ściśle określony temat. Takie podejście sprawia, iż w branży wylewek i posadzek jesteśmy jednym z liderów na rynku mazowieckim.
Wylewki.com
Posadzki betonowe
Jarosław Markiewicz
05-062 Stare Babice
Sienkiewicza 164
601 220 200
Regon 012821880
Nip 819-151-03-10

Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.wylewka.com

Opinie o stronie www.wylewka.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz. Oferujemy projekty wnętrz prywatnych- domy,mieszkania, jak również wnętrz użyteczności publicznej- (...)
Kantor wymiany walut Exchange działa na terenie Rzeszowa. Firma posiada dwie placówki, jedną w centrum Rzeszowa przy ulicy Grunwaldzkiej oraz drugą (...)
Firma transportowa Szyler zdobyła spore doświadczenie w branży przeprowadzek, nieprzerwanie się rozwijamy oraz stawiamy sobie nowe wymagania. Naszą (...)
Projektowanie terenów zieleni na obszarze Wrocławia i okolic do usługa którą od lat zajmuje się działalność Greenownia. Działalność istnieje (...)
Strona prezentuje ofertę firmy Bursa Gdynia, woj. pomorskie: wentylacja mechaniczna, kanały wentylacyjne, systemy grzewcze i systemy wentylacyjne. Sprzedaż (...)
ALEN: wentylacja mechaniczna, rekuperatory, ogrzewanie elektryczne, grzejniki sklep internetowy. Zapraszamy po grzejniki elektryczne, grzejniki łazienkowe, (...)
Przedsiębiorstwo Akademia Metodyki istniejąca w branży od 9 lat oferuje kompleksową obsługę projektów budowlanych. Inspektor nadzoru Akademii Metodyki (...)
Xero Service - autoryzowany przedstawiciel koncernu Ricoh oraz Develop. W ofercie handlowej również urządzenia innych marek. Sprzedaż, konserwacja, (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog