Szkolenia BHP
Zrzut ekranu strony www.dekra-industrial.pl
ID wpisu: 732
Dodano: 18.05.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1119
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
51
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkolenia BHP w ofercie firmy Dekra-Industrial.
Firma oferuje pełny zakres usług niezbędnych dla zapewnienia bezpieczeństwa.
Firma oferuje pełny zakres usług niezbędnych dla zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia pracowników firm prywatnych, władz lokalnych i organów państwowych na skalę międzynarodową. Ponad 17 000 ekspertów zajmuje się przewidywaniem i oceną zagrożeń aby zagwarantować bezpieczną przyszłość.
Międzynarodowa Grupa Dekra Industrial, głęboko zakorzeniona we Francji i Niemczech (dwóch największych rynkach europejskich) jest gotowa świadczyć swoje usługi w całej Europie i towarzyszyć klientom w misjach na całym świecie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.dekra-industrial.pl

Opinie o stronie www.dekra-industrial.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Pracownia Projektowa Majorek z Wrocławia to działalność która zajmuje się aranżacją wnętrz, świadczona jest ona przez Age Majorek, która nabyła (...)
3DLive: kompleksowa reklama inwestycji poprzez wizualizacje architektoniczne 3d. Dotyczy prezentacji obiektów np. osiedla mieszkaniowego. Firma 3D Live (...)
Firma Efekt Okna w mieście Rybnik zapewnia kompetentne i przyjazne doradztwo w zakresie wyboru oferowanej do sprzedaży stolarki PCB. W naszej ofercie (...)
Elegancja, styl i realistyczny obraz - Mkvisio Leszno. Zapraszamy - możliwość symulacji oświetlenia dziennego, projektowanie 3d, animacje, spacery (...)
Wyroby kamieniarskie coraz częściej znajdują zastosowanie w naszych domach. Urządzając swoje wnętrze warto zainteresować się elementami, których (...)
Firma PC Partners Gliwice - świetliki dachowe, łukowe, dwuspadowe i jednospadowe. Na życzenie klienta wykonujemy inne wyroby z poliwęglanów, np. (...)
Składy VOX oferują od ręki drzwi zewnętrzne, lite podłogi drewniane (krajowe), klamki, schody Atrium System, podłogi drewniane oraz drzwi wewnętrzne (...)
UniProjekt: tanie hale stalowe Warszawa. Wykonujemy projekty, prowadzimy nadzór inwestorski i budujemy przemysłowe obiekty i hale stalowe. Podstawą (...)
Copyright © 2010-2020 Katalog Stron Netcatalog