Oczyszczalnie przydomowe
Zrzut ekranu strony www.oczyszczalnie-sciekow.com.pl
ID wpisu: 796
Dodano: 14.06.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1320
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
38
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis:
Firma Metal Bud z Gliwic istnieje od ponad 20 lat. Metal Bud został stworzony w 1989roku.

Nasza firma Metal Bud jest wstanie zainstalować oczyszczalnie ścieków o różnych gabarytach oraz o najlepszej funkcjonalności zarówno dla gmin jak oczyszczalni przydomowych. Lata doświadczeń połączone z tym luksusowym systemem sprawiają, iż nasza oferta jest niezwykle korzystna dla każdego klienta.

Przez pierwsze dziesięć lat funkcjonowania zajmowaliśmy się sprzedażą towarów budowlanych. Dopiero w 1998 roku działalność sprecyzowała swój profil działania i zajęła się produkcją nowoczesnych przydomowych oczyszczalni ścieków TOPAS.

Marka TOPAS jest ceniona w całej Europie ale i nie tylko, jest to ówcześnie najlepszy system przydomowych oczyszczalni ścieków. Państwo które słynie z ochrony środowiska jest Szwecja i to właśnie w tym kraju na wskutek wielu przeprowadzonych testów i badań osiągnięto tak dobre wyniki dla oczyszczalni TOPAS.

Zapraszamy na witrynę www oczyszczalnie-sciekow.com.pl, gdzie odnajdziesz więcej informacji zarówno o oczyszczalni Topas, jak i o firmie Metal Bud ale również inne ciekawe artykuły odnośnie naszej oferty.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Metal-Bud
Zuchowski Marek
44-117 Gliwice
Gwiazdy Polarnej 3A/2
kom. 501 322 518
metalbud@metalbud.katowice.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.oczyszczalnie-sciekow.com.pl

Opinie o stronie www.oczyszczalnie-sciekow.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Firma PSC-LED to zawodowcy w branży oświetlenia LEDowego. PSC od wielu lat świadczy usługi z zakresu importu i handlu oświetlenia LEDowego, które (...)
Projektowanie ogrodów Warszawa w ofercie Castanea Ogrody. Ogród musi być przestrzenią, w której będziemy chcieli przebywać, która ze względu (...)
Szkoła tenisa w Krakowie. Nauka tenisa dla dzieci i dorosłych. Oferujemy lekcje gry w tenisa dostosowane dla każdego uczestnika kursów. Nasza szkoła (...)
TM Technologie - wiodący w Polsce producent systemów oświetlenia awaryjnego. W ofercie: moduły awaryjne, zestawy awaryjnego zasilania, oprawy oświetlenia (...)
Jeśli staracie się znaleźć państwo usługi w zakresie kolportażu ulotek bądź też innych materiałów reklamowych to Media Dystrybucja będzie (...)
Firma Pramost świadczy usługi z zakresu montażu, serwisu i sprzedaży klimatyzacji na terenie Wrocławia i okolic. Pramost oferuje także chłodnie, (...)
Firma budowlana Homiq świadczy usługi z zakresu montażu instalacji domowych, które przyczynią się iż Twój budynek będzie inteligentny. Nasza (...)
Firma nasza specjalizuje się zaopatrzeniem sklepów budowlanych, składów budowlanych oraz marketów budowlanych w kostkę brukową,a także wszystkie (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog