Nauka śpiewu Warszawa
Zrzut ekranu strony www.fever.net.pl
ID wpisu: 973
Dodano: 26.10.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1316
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
51
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Studio nauki śpiewu FEVER powstała z myślą o tych osobach, dla których wokal stanowi metodę przedstawienia Siebie. Jeśli pragniesz rozwijać własny głos, odkrywać jego możliwości pod okiem specjalistów zapraszamy do naszego studia.

Zapraszamy zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę z wokalem – Fever zapewni CI naukę swojego głosu od podstaw! Prowadzimy lekcje indywidualne oraz w grupie, zajęcia w grupie dostosowane są do potrzeb i poziomu uczniów.
W toku nauki śpiewu znajdują się takie elementy jak: rozwijanie słuchu muzycznego, sposoby oddechu, dykcja i artykulacja, postawa ciała, nauka poczucia rytmu, nastawienie głosowe, impostacja głosu, emisja głosu, interpretacja tekstu, nauka obchodzenia się z mikrofonem, ruch sceniczny, praca z ciałem, metody radzenia sobie ze stresem i tremą przed występami publicznymi.
Decydując się na Fever nauczysz się wszystkiego na temat prawidłowej emisji głosu i tworzenia jego własnej, cudownej barwy. Oferujemy również konfrontację nabytej wiedzy z praktyką! Fever nauczy Cię i przygotuje do występów na scenie przed publicznością oraz do występów w konkursach wokalnych i festiwalach piosenki.


Fever
Kom. 519 149 719
Sekutowicza 5/5
20-153 Lublin
rezonans@onet.pl
NIP: 7122919268
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.fever.net.pl

Opinie o stronie www.fever.net.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Zespół weselny Rezonans z Lublina oferuje Państwu wspaniały repertuar muzyczny na wesele, imprezy firmowe, plenerowe i inne okazje okolicznościowe. Zespół (...)
Chcieli byśmy bardzo zachęcić Was do poznania nowego miejsca którym jest restauracja Locomotiva. Zagwarantujemy Państwu sympatycznie spędzony czas, (...)
Strona jest stworzona dla fanów muzyki rap. Możesz tu dodać swoje ulubione cytaty z kawałów, złote myśli, wersy które Tobą wstrząsneły, wersy (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog