Szkoła lotnicza Salt Aviation
Zrzut ekranu strony salt.aero
ID wpisu: 1478
Dodano: 21.05.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1266
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
33
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Marzysz o tym, by zostać pilotem? Jeśli tak to koniecznie musisz dodać stronę salt.aero to zakładki "ulubione" w swojej przeglądarce. Szkoła latania spod tej witryny zajmuje się organizowaniem szkoleń lotniczych w praktycznie każdej kategorii latania. Szkoła Salt Aviation organizuje szkolenia na kursy: CPL, PPL, NOC, TR, FI oraz wiele innych, które są bardzo przydatne jeśli poważnie myślimy o zostaniu pilotem. Poza szkoleniami szkoła ta zajmuje się wynajmem samolotów i śmigłowców na różnego rodzaju imprezy. Wszystko jest możliwe po skontaktowaniu się z nimi. Dane kontaktowe znajdziemy na salt.aero. Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: salt.aero

Opinie o stronie salt.aero (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Sporo kierujących przesadnie ufa we własne zdolności nie posiadając przy tym większego obycia za kierownicą. Takie osoby tak naprawdę nie posiadają (...)
Już od najwcześniejszych lat uzmysławia się Europejczykom zasady z dziedziny ruchu drogowego. Ma to na celu zwiększeniu bezpieczeństwa na szosach. (...)
Czy szybkie czytanie pozwoli Ci osiągnąć sukces? Jeśli spojrzymy na to od strony edukacji, która w konsekwencji ma przecież doprowadzić do odniesienia (...)
Wiele cudnych miast takich jak Kraków oferuje bardzo dobre miejsca na załatwienie konferencji. Polecam wykupienie reklamy w naszym portalu. Wystarczy (...)
Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, (...)
Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest (...)
Zachęcam Państwa od odwiedzenia mojego serwisu. Fajnym miejscem na zaaranżowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od zgiełku miasta. (...)
Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog