Zapalenie pęcherza moczowego
Zrzut ekranu strony www.zapaleniepecherza.com
ID wpisu: 1670
Dodano: 20.06.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1008
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
10
Google
49
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ból i pieczenie w czasie oddawania moczu, bóle w podbrzuszu, lekka temperatura – takie daje najczęściej objawy zapalenie pęcherza. Jest to choroba – właściwie infekcja bakteryjna. Jej przyczyny mogą być bardzo różne. Począwszy od niewłaściwej higieny intymnej (także tej po stosunku), na osłabiony układzie odpornościowym skończywszy. Poza tym zapalenie pęcherza może mieć podłoże alergiczne lub powstać na skutek zaburzeń gospodarki hormonalnej. Zapalenie pęcherza może również mieć związek z wystąpieniem u nas gruźlicy. Dowiedz się, na czym polega leczenie tej choroby, a w razie rozpoznania u siebie jej objawów, zakupienia leków, które pozwolą skutecznie wyeliminować zapalenie pęcherza.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.zapaleniepecherza.com

Opinie o stronie www.zapaleniepecherza.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Niniejsza strona dedykowana jest osobom, których problemem jest nietrzymanie moczu. z witryny dowiedzą się oni nie tylko, jakie dokładnie daje nietrzymanie (...)
Ta strona opisuje chorobę jaką jest artretyzm. Ze strony dowiesz się jak przebiega artretyzm, jakie daje symptomy oraz tego, co najczęściej wywołuje (...)
Ta strona adresowana jest do wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak wygląda lub jakie pełni funkcje ustrojowe trzustka. Na witrynie znajdują (...)
Skóra ludzka to wielofunkcyjny narząd i chociaż posiada doskonałe właściwości samoregenerujące, niestety nie jest wolna od różnego rodzaju chorób. (...)
Czym objawia się zapalenie ucha środkowego u dziecka? Jak rozpoznać czy to padaczka? Co to jest autyzm i jakie są jego objawy czy przyczyny? Czym (...)
Copyright © 2010-2023 Katalog Stron Netcatalog