Rekrutacja do żłobka
Zrzut ekranu strony academyinternational.pl
ID wpisu: 1942
Dodano: 17.01.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 672
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
3
Google
3
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Academy International to zespół prywatnych dwujęzycznych placówek edukacyjnych w Warszawie, które zapraszają do rozpoczęcia edukacji od 12 miesiąca życia do ukończenia ośmioletniej szkoły podstawowej. Wprowadziliśmy program dydaktyczno-wychowawczy dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci, gimnastykę z elementami korektywy, dbamy o wszechstronny rozwój muzyczny oraz oferujemy szereg dodatkowych zajęć dla dzieci. Zapewniamy ciągłość edukacyjną oraz programową w dwujęzycznym środowisku.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: academyinternational.pl

Opinie o stronie academyinternational.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

SKK to lider w branży edukacyjnej, który w swojej ofercie posiada specjalistyczne kursy. Firma jest cenioną marką i cieszy się zainteresowaniem wśród (...)
Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp (...)
Masz problemy z kobietami, a może jesteś kobietą i chciałabyś poprawić relacje z mężczyznami? Niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną (...)
Dzisiejsze studia prowadzone przez możliwie najlepszych nauczycieli zapewniają poszerzenie specjalistycznej wiedzy, wybierz uczelnię z Poznania oraz (...)
Odmienne oferty roboty z regionu Wrocławia, dla handlowców oraz adwokatów odnajdziesz również właśnie w tym portalu. Mój portal oferuje interesujące (...)
Aktualna baza szkół językowych, numery telefonów i dane teleadresowe. Zapisz się na lekcje doszkalające do jednej z wielu szkół językowych. Najczęściej (...)
Oficjalna strona www Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu. W skład naszego ZSE wchodzi Technikum nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej oraz Zasadnicza (...)
Prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe. Nasz Serwis zajmuje się tworzeniem opracowań, które mogą posłużyć jako doskonały materiał wyjściowy (...)
Copyright © 2010-2020 Katalog Stron Netcatalog