Kursy specjalistyczne
Zrzut ekranu strony www.specjalistyczne.skk.pl
ID wpisu: 1807
Dodano: 27.11.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1062
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
16
Google
84
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: SKK to lider w branży edukacyjnej, który w swojej ofercie posiada specjalistyczne kursy. Firma jest cenioną marką i cieszy się zainteresowaniem wśród osób na terenie całej Polski. Główną ideą szkoły jest podnoszenie kwalifikacji swoich klientów. Oferta jest dopasowana do potrzeb rynku, stąd cyklicznie uzupełnia swoją ofertę.

SKK organizuje szkolenia na operatorów: podestów ruchomych, żurawi samojezdnych, żurawi wieżowych, wózków samojezdnych, suwnic oraz żurawi HDS. Atrakcyjne ceny kursu, oraz wykwalifikowana to wyróżnik, który przekłada się wymiernie na ilość chętnych. W Centrum Kursów Specjalistycznych szkolono już ponad 10 tys. osób.

SKK daje praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu konkretnych umiejętności, a dzięki współpracy z firmami budowlanymi – kursant ma możliwość uzyskania praktyki w operowaniu maszynami. Placówki edukacyjne zlokalizowane są w całej Polsce, między innymi: w w Bydgoszczy, Białymstoku, Grudziądzu, Inowrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Trójmieście, Toruniu, Warszawie, Włocławku oraz we Wrocławiu. Każda posiada sale wykładową oraz wyposażona jest w nowoczesny sprzęt szkoleniowy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.specjalistyczne.skk.pl

Opinie o stronie www.specjalistyczne.skk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp (...)
Odpowiednie szkolenia dodają pewności siebie, motywują i pogłębiają wiedzę. Sprawiają, że pracownicy są lepiej przygotowani do negocjacji z (...)
Jeśli poszukujesz dobrej szkoły nurkowania to koniecznie musisz zajrzeć na divingpro.eu. Tylko tam znajdziesz bardzo bogatą ofertę związaną z kursami (...)
Marzysz o tym, by zostać pilotem? Jeśli tak to koniecznie musisz dodać stronę salt.aero to zakładki "ulubione" w swojej przeglądarce. Szkoła latania (...)
Sporo kierujących przesadnie ufa we własne zdolności nie posiadając przy tym większego obycia za kierownicą. Takie osoby tak naprawdę nie posiadają (...)
Już od najwcześniejszych lat uzmysławia się Europejczykom zasady z dziedziny ruchu drogowego. Ma to na celu zwiększeniu bezpieczeństwa na szosach. (...)
Czy szybkie czytanie pozwoli Ci osiągnąć sukces? Jeśli spojrzymy na to od strony edukacji, która w konsekwencji ma przecież doprowadzić do odniesienia (...)
Wiele cudnych miast takich jak Kraków oferuje bardzo dobre miejsca na załatwienie konferencji. Polecam wykupienie reklamy w naszym portalu. Wystarczy (...)
Copyright © 2010-2021 Katalog Stron Netcatalog