Szkolenia coachingowe
Zrzut ekranu strony szkolenia.opener-osip.pl
ID wpisu: 1511
Dodano: 17.07.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1183
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
32
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Odpowiednie szkolenia dodają pewności siebie, motywują i pogłębiają wiedzę. Sprawiają, że pracownicy są lepiej przygotowani do negocjacji z klientem, potrafią wybrnąć z trudnych sytuacji i są w stanie efektywniej sprzedawać produkty i usługi. Odpowiednie kursy to podstawa, dlatego warto inwestować w rozwój pracowników.

Firma Opener oferuje zarówno szkolenia otwarte jak i te, dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy. Kursy są kierowane zarówno do firm jak i osób prywatnych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, mogą się one odbywać nie tylko w języku polskim, ale także angielskim i niemieckim.
Tagi: biznes, kursy
Kategorie:

Podlinkuj stronę: szkolenia.opener-osip.pl

Opinie o stronie szkolenia.opener-osip.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Jeśli poszukujesz dobrej szkoły nurkowania to koniecznie musisz zajrzeć na divingpro.eu. Tylko tam znajdziesz bardzo bogatą ofertę związaną z kursami (...)
Marzysz o tym, by zostać pilotem? Jeśli tak to koniecznie musisz dodać stronę salt.aero to zakładki "ulubione" w swojej przeglądarce. Szkoła latania (...)
Sporo kierujących przesadnie ufa we własne zdolności nie posiadając przy tym większego obycia za kierownicą. Takie osoby tak naprawdę nie posiadają (...)
Już od najwcześniejszych lat uzmysławia się Europejczykom zasady z dziedziny ruchu drogowego. Ma to na celu zwiększeniu bezpieczeństwa na szosach. (...)
Czy szybkie czytanie pozwoli Ci osiągnąć sukces? Jeśli spojrzymy na to od strony edukacji, która w konsekwencji ma przecież doprowadzić do odniesienia (...)
Wiele cudnych miast takich jak Kraków oferuje bardzo dobre miejsca na załatwienie konferencji. Polecam wykupienie reklamy w naszym portalu. Wystarczy (...)
Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, (...)
Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog