Zrzut ekranu strony www.123way.pl
ID wpisu: 2337
Dodano: 07.06.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 871
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
58
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dynamiczne Centrum Językowe 123way.pl oferuje naukę języków obcych metodą Direct. Stawiamy na naukę komunikacji w sytuacjach codziennych, gwarantujemy, że kursanci w krótkim czasie nauczą się reagować w języku obcym, komunikować z obcokrajowcami oraz rozumieć ze słuchu. Umów się już dzisiaj na bezpłatna lekcję, skorzystaj z bogatej oferty kursów w naszej szkole. Oferujemy angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański oraz rosyjski, młodą i energiczną kadrę oraz podręczniki z płytami CD i platformę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.123way.pl

Opinie o stronie www.123way.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Firma Alien ze Szczecina zajmuje się prowadzeniem kursów na prawo jazdy kategorii A i B. Możemy pochwalić się dużą zdawalnością wśród naszych (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Szkoły Języków Obcych QUESTION, która znajduje się w Namysłowie. Przygotowaliśmy dla Państwa (...)
Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Tęczowe Abecadło”. (...)
Academy International to zespół prywatnych dwujęzycznych placówek edukacyjnych w Warszawie, które zapraszają do rozpoczęcia edukacji od 12 miesiąca (...)
Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp (...)
Serwis edukacyjny Edu Talent istnieje już od ponad kilku lat na polskim rynku. Powstał on między innymi z zamiłowania do pisania oraz chęci pomocy (...)
Pracodawco! Tnij koszty w swojej firmie! Zmniejsz wydatki na BHP Prowadzimy szkolenia takie jak: - Szkolenie BHP dla pracodawcy i osób kierujących (...)
Dzisiejsze studia prowadzone przez możliwie najlepszych nauczycieli zapewniają poszerzenie specjalistycznej wiedzy, wybierz uczelnię z Poznania oraz (...)
Copyright © 2010-2021 Katalog Stron Netcatalog