www.osrodek.net
Zrzut ekranu strony osrodek.com.pl
ID wpisu: 3037
Dodano: 24.12.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 375
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
6
Google
1
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą Ośrodka Badań Psychologicznych, który znajduje się w Wałbrzychu. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań psychologicznych i psychotechnicznych pracowników i kandydatów na pracowników różnych grup zawodowych (kierowców, instruktorów, operatorów maszyn, inspektorów, prawników, detektywów oraz innych). Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz wpis do rejestru i zatrudniamy jedynie doświadczonych, wykwalifikowanych psychologów. Badania prowadzimy w indywidualnie lub we wcześniej ustalonych grupach i terminach. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: osrodek.com.pl

Opinie o stronie osrodek.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Prezentujemy Państwu Centrum Terapii i Rozwoju z Nowego Sącza. Trudnimy się fachową pomocą psychologiczną oraz psychoterapią. Posiadamy usługi (...)
Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawi Państwu ofertę znajdującego się w Poznaniu gabinetu psychoterapii. Placówka ta prowadzona jest przez (...)
Gabinet Psychologiczny RÓWNOWAGA,zlokalizowany w Gąsowie, zachęca do korzystania z rozległej oferty terapeutycznej. Lokalizacja firmy, w malowniczej (...)
Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę znajdującej się w Białej Podlaskiej Pracowni Psychologicznej mgr Anny Pasek-Kulawiec. (...)
Gabinet Psychologiczno-Pedagogicznego „Rodzice i Dzieci” od 2000 roku funkcjonuje w Warszawie. Ośrodek oferuje kompleksową pomoc, diagnostykę oraz (...)
Copyright © 2010-2020 Katalog Stron Netcatalog