studia ratownik medyczny
Zrzut ekranu strony www.wsr.edu.pl
ID wpisu: 3305
Dodano: 25.11.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 288
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
6
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ratownictwo medyczne, dietetyka, fizjoterapia, psychologia medyczna to kierunki w Wyższej Szkole Rehabilitacji www.wsr.edu.pl Uzyskasz u nas wiedzę na najwyższym poziomie, w dobrych warunkach, przyjaznej atmosferze oraz w miejscu gdzie będziesz szanowany. Taką uczelnią jest Wyższa Szkoła Rehabilitacji, serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej bazy dydaktycznej oraz ciekawej oferty edukacyjnej. Sprawdź www.wsr.edu.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.wsr.edu.pl

Opinie o stronie www.wsr.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Szkoła Oxford to miejsce gdzie nauczycie się w indywidualnie dostosowanym tempie języka angielskiego. Wierzymy że możesz nauczyć się języka obcego (...)
Zachęcamy do zapisania dzieci do przedszkola http://thamesbritishschool.pl/ w którym stworzyliśmy intymne i przyjazne środowisko edukacyjne o wielokulturowym (...)
Skorzystaj z oferty szkoły języków obcych www.archibald.pl w której lektorzy przekazują wiedzę w bardzo profesjonalny sposób, dostosowują się (...)
Bajeczne Przedszkole to wyjątkowa niepubliczna placówka, która znajduje się w Gdańsku. Dla naszych podopiecznych ( dzieci w wieku 2-6 lat) przygotowaliśmy (...)
Dynamiczne Centrum Językowe 123way.pl oferuje naukę języków obcych metodą Direct. Stawiamy na naukę komunikacji w sytuacjach codziennych, gwarantujemy, (...)
Firma Alien ze Szczecina zajmuje się prowadzeniem kursów na prawo jazdy kategorii A i B. Możemy pochwalić się dużą zdawalnością wśród naszych (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Szkoły Języków Obcych QUESTION, która znajduje się w Namysłowie. Przygotowaliśmy dla Państwa (...)
Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Tęczowe Abecadło”. (...)
Copyright © 2010-2020 Katalog Stron Netcatalog