Kamień kopalnia kamienia piaskowiec elewacyjny na dom łupek
Zrzut ekranu strony piaskowce.com
ID wpisu: 3576
Dodano: 11.03.2021
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 886
CTR: 0.23%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
39
Google
24
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (4 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Polska kopalnia kamienia piaskowca ozdobnego produkuje różne materiały budowlane z kamienia naturalnego. Jednym z ciekawszych produktów jakie są w ofercie firmy jest kamień na dom w postaci płytek ściennych rustykalnych. Firma wytwarza także płaski kamień ogrodowy i kamień na murki skalne w postaci cegły cięto łupanej.
Przy dekorowaniu elewacji domu zastanawiamy się jakie materiały zastosować. Jednym z interesujących rozwiązań jest zastosowanie kamienia piaskowca na elewacje w postaci płytek ściennych rustykalnych. Kamień elewacyjny piaskowiec w tej postaci można montować na elewacje z ociepleniem. Odpowiednie przygotowanie podłoża pozwala zastosować kamień piaskowiec na dom o wadze jednego m2 kamienia do 65 kg.

Natomiast przy dekorowaniu naszego ogrodu warto zastosować płaski kamień ogrodowy na murki skalne i skarpy. Na skarpy stawu i oczko wodne można układać kamień piaskowiec łupany w postaci kamienia ogrodowego lub kamienie murowego . Wspomniany powyżej surowiec dostarcza polska kopalnia piaskowca ogrodowego lub inaczej można nazwać jako kopalnia kamienia dekoracyjnego.

Wracając do tematu ścian i elewacji warto się zastanowić jeszcze czy wybrać naturalny kamień na ściany czy imitację kamienia. Za zastosowaniem kamienia naturalnego przemawia jego główna zaleta jaką jest trwałość od wieków jego stosowania jako kamień murowy. Piaskowiec polski jest ciekawym i uniwersalnym materiałem z przeznaczeniem od kruszywa drogowego po kamień na elewacje oraz do aranżacji ogrodowych.

Oferowane produkty możemy podzielić na :

- kamień elewacyjny na dom

- kamień murowy na skarpy i murki ozdobne

- płyty fasadowe szlifowane

- kamień dekoracyjny do wewnątrz

- kruszywo na skarpy i nasypy

- kamień hydrotechniczny 100-300 mm
Kategorie:

Podlinkuj stronę: piaskowce.com

Opinie o stronie piaskowce.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Części do maszyn firmy Entrack to wysokiej jakości produkty, które oferujemy swoim klientom. W naszej ofercie znajdują się części do maszyn budowlanych, (...)
Admet zajmuje się produkcją oraz sprzedażą elementów takich jak armatura instalacyjna, w tym różnego typu uszczelki: motoryzacyjne, gumowe, fibrowe (...)
W2 producent sygnalizatorów do wielu zastosowań. Dostępne w ofercie sprzedażowej puszki instalacyjne, sygnalizatory zewnętrzne, optyczne urządzenia (...)
Plastkam to firma zajmująca się tworzeniem elementów z metali. Główną specjalizacją firmy są elementy pomocnicze zbrojenia, takie jak strzemiona (...)
Zajrzyj na stronę www firmy Peterlift Szczecin i zapoznaj się z ofertą na windy dla niepełnosprawnych, towarowe. Firma oferuje najlepsze rozwiązania (...)
Granite Design to firma zajmująca się kompleksowym świadczeniem usług kamieniarsko-dekoracyjnych. Prowadzony przez nas zakład kamieniarski zajmuje (...)
Firma budowlana Piotr, działa na rynku od 20 lat. Oferujemy wykonanie garaży tynkowany oraz wolnostojących. W pracy wykorzystujemy wysokiej jakości (...)
Firma KS-Szewczak działa na rynku stalowym od 1992r. Nasza firma znajduje się w Uścikowie ok 30 km od Poznania. Od początku głównym profilem zakładu (...)
Copyright © 2010-2023 Katalog Stron Netcatalog